Bylo by dobré, kdyby Rosberg získal titul, řekl Stewart

Jackie Stewart si myslí, že by bylo dobré, kdyby Nico Rosberg získal titul.
Bylo by dobré, kdyby Rosberg získal titul, řekl Stewart

Rosberg byl v roce 2014 Hamiltonovi vyrovnanějším soupeřem a porážel ho zejména v sobotu. O titulu se rozhodovalo v posledním závodě. Letos to byl trochu jiný příběh. Poslední tři závody ale Rosberg vyhrál. 

„Bylo by dobré, kdyby získal titul,“ řekl Stewart pro Reuters. Rosberg dokázal vyhrát tři poslední závody, ale dokáže na to navázat v příštím roce? „Není nic, co by zastavilo Rosbergovo vítězení. Je rychlý, viděli jsme mnoho pole positions.“

„Je jemnější než Hamilton. Lewis je velmi agresivní. Kvůli této agresi vyhrál více závodů, ale někdy vám to může i ublížit. Je (Rosberg) dobrý. O tom není pochyb. Problém je v tom, že musí být velmi dobrý, musí se o kousek zlepšit.“

Foto: Getty Images / Dan Istitene

Další článek: Pirelli chtělo pro test závodní jezdce. Které týmy to splní?

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?