Buttonův čas z prvního dne zůstává pro Massu neuvěřitelným

Felipe Massa je sice držitelem letošního nejlepšího času v Jerezu, ale pořád obdivuje výkon Jensona Buttona z úvodu testů.
Buttonův čas z prvního dne zůstává pro Massu neuvěřitelným

Massa zajel ve čtvrtek čas 1:17,879 a byl jednoznačně nejrychlejší. "Je vždy příjemné vidět na konci dne své jméno na prvním místě, ale abych byl upřímný, nic to neznamená," komentoval.

"Jistě, kdybych byl poslední, tak bych byl frustrovanější kvůli tlaku, který je kolem velkého týmu."

A i když byl o sekundu rychlejší než Jenson Button první den testů, stále má před výkonem svého rivala z McLarenu respekt. "Pořád si myslím, že to jeho kolo bylo neuvěřitelné."

"Na tvrdých pneumatikách, první den na špinavé trati a tak dále, to bylo opravdu rychlé kolo. Moje auto na takový čas první den nestačilo. Ani jsem se nesnažil pracovat na čase na kolo, ale myslím, že to bylo působivé."

"Mnoho lidí si teď asi myslí to samé o mně, ale my jsme jen vylepšili auto během těchto dní. Myslím, že jsem odjel dobré kolo, ale nedá se říct, co budeme mít na začátku šampionátu. Zůstávám nohama stoprocentně na zemi."

"Jak jsem řekl, je to jen první den testů. Abych byl upřímný, jsem si jistý, že je tu na trati hodně velmi, velmi rychlých vozů. Nevím, jestli v takové pozici budeme my v prvním závodě, musíme hodně pracovat."

Diskuze (6) Další článek: Lotus je v lepší formě než před rokem, říká Räikkönen
10:50 | Podle novináře Erika van Harena je převodovka Maxe Verstappena v pořádku a nebude potřebovat výměnu.
20:45 | Druhý závod F2 vyhrál Piastri.
20:32 | Red Bull zdá se zvažoval žádost o přezkum situace ze třetího tréninku, kdy měl Hamilton ignoroval dvojité žluté... nakonec ale nic podávat nebude.
20:11 | Gasly dostal varování za zdržení Sainze.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink Verstappen
Kvalifikace Hamilton
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30