Buttonovi by se líbilo být v týmu s Alonsem

Jenson Button říká, že by se mu líbilo, kdyby byl týmovým kolegou Fernanda Alonsa.
Buttonovi by se líbilo být v týmu s Alonsem

„Myslím, že každý jezdec má rád výzvu v podobě dobrého týmového kolegy,“ říká Button pro crash.net. „To je důvod, proč jsem miloval tři roky, které jsem strávil s Lewisem. Byl velmi rychlý, lepší než já v kvalifikacích, ale mohl jsem s ním bojovat v závodech a mnohokrát jsem ho porazil v různých situacích a podmínkách,“ vzpomíná Button.

„Takže jsem miloval ty tři roky, zažili jsme spoustu legrace. Lidé mi stále posílají záběry závodů z průběhu let…vzpomínají,“ pokračuje Button.

Podle mistra světa z roku 2009 se někteří lidé diví, že na Twitteru stále vzpomíná na roky s Hamiltonem v McLarenu, ale podle Buttona to tak není. Lidé mu posílají odkazy a on je pak retweetuje nebo komentuje.

„Poslali mi odkaz na závod (Brazílie) z roku 2012, kde jsme prvních osm kol bojovali s Lewisem. Žádný komentář, jen my dva, zvuk motoru, podmínky a to nejlepší, co umíme.“

„To, co mi teď chybí více, než cokoliv jiného, je boj o vítězství,“ pokračuje Button. Pokud by Button zůstal v F1, chtěl by opět bojovat o vítězství v závodech. První tři roky u McLarenu prý byly úžasné, v posledních dvou letech to ale bylo těžké.

„Pokud budu příští rok ve formuli 1, chci vyhrávat závody,“ dodal Button.

Další článek: F1 může řídit i blbec, říká Piquet. Massa nesouhlasí