Buttonovi by Alonso jako týmový kolega nevadil

V nejbližších dnech se patrně dozvíme, jak to bude v příští sezóně s Fernandem Alonsem. Největší šance jsou dávány možnosti, že Alonso zamíří k McLarenu. V takovém případě by některý ze současných jezdců musel odejít.
Buttonovi by Alonso jako týmový kolega nevadil

Jenson Button říká, že nemá problém spolupracovat s kýmkoliv a to i s mistrem světa.

„Spolupracoval jsem v minulosti se dvěma  – Jacquesem Villeneuvem v době, kdy jsem byl ještě mladý a s Lewisem Hamiltonem po dobu tří let,“ říká Button pro Autosport.

„Nemám obavy z žádného týmového kolegy, spíše naopak, je to vzrušující poznávat nové lidi a způsob jejich práce, protože je to vždy něco jiného, než jak to vypadá zvenčí.“

Button také chválí svého současného týmového kolegu Kevina Magnussena. „Velmi rád spolupracuji s kolegy, kteří tomu dávají vše, rozumějí autu po technické stránce a vědí, co dělat s nastavením a jsou otevření,“ říká Brit.

„Přesně takový je Kevin. Přišel nezkušený, takže zpočátku jsem vyvíjel auto především já. Z hlediska nastavení se ale učil velmi rychle. Myslím, že máme podobné pocity a směřování, takže spolupráce s Kevinem byla opravdu dobrá,“ dodává Button. 

Další článek: Video: Mercedes slaví titul i netradičními kreacemi

23:03 | Correa už není v umělém spánku, i když ještě nebyl zcela probuzen. Jakmile budou vyléčeny problémy s plícemi, čekají ho další operace nohou.
17:27 | Pérez napomenut za incident s Magnussenem.
16:35 | Pérez předvolán před komisaře za incident s Magnsussenem ve druhém tréninku.
19. září | Matevos Isaakjan nahradí u českého týmu Charouz zraněného Correu. Rus jezdil dříve v GP3, formuli 3.5 a ve WEC.

GP Singapuru 2019

Pátek 20. září 2019
1. trénink Verstappen (1:40.259)
2. trénink Hamilton (1:38.773)
Sobota 21. září 2019
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 22. září 2019
Závod 14.10