Button zůstává u McLarenu, nebo si to alespoň myslí

V návalu singapurského dění trochu zapadl rozhovor s Jensonem Buttonem, který je přesvědčen, že u McLarenu zůstane i příští rok, bohužel nevíme přesně, z čeho jeho přesvědčení pramení a zda už má prodlouženou smlouvu.
Button zůstává u McLarenu, nebo si to alespoň myslí

„Vůbec se toho nebojím,“ odpověděl Button na otázku, zda bude jezdit pro McLaren i příští rok. „Jsem rád, že tu budu příští rok, myslím, že dělám dobrou práci, jen musím zlepšit soboty. Měl jsem trochu smůlu, nedostal jsem z nich maximum v každém víkendu, což mě trápí více než cokoliv jiného, ale zvládnu to,“ pokračuje Button v rozhovoru pro Press Association Sport.

Podle vyjádření Boulliera z kraje týdne je zřejmé, že McLaren patrně v nejbližších dnech jezdecké složení nepotvrdí. To v kombinaci s Buttonovými slovy nadále podporuje spekulace o příchodu Alonsa, který by tedy mohl vytvořit dvojici s Buttonem. 

McLaren (ne)má o jezdcích jasněji, v Suzuce ale bude mlčet

McLaren (ne)má o jezdcích jasněji, v Suzuce ale bude mlčet

Další článek: Lotterer a Webber: F1 už není to, co bývala

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
18:25 | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.