Button věří, že rychlý Silverstone sedne McLarenu víc než Valencie

Jenson Button se stále nevymanil ze svých problémů, ale vlastnosti domácího okruhu v Silverstonu by mu měly pomoci je minimalizovat.
Button věří, že rychlý Silverstone sedne McLarenu víc než Valencie

Ani ve Valencii se Button nedokázal výkonnostně vyrovnat týmovému kolegovi Hamiltonovi a jeho trápení pokračovalo. Jeho šance v šampionátu se ztenčují, ale boj nevzdává. Ve zlepšení doufá před domácím publikem.

"Na Fernanda teď ztrácím víc bodů, než jich mám (49)," poukázal Button. "Ale pořád to není moc. Stále nám zbývá 12 závodů. A Silverstone je rychlý okruh, což je naše silná stránka. Naší slabinou jsou pomalé sekce."

"Stále nevíme proč. Musíme jen zajistit, abychom moc neztráceli v pomalých zatáčkách, které teď v Silverstonu jsou. Ale je to okruh, na kterém bychom měli být silní."

Nejen McLarenu by pak mělo ve Velké Británii pomoci nasazení většího balíku úprav vozu. Red Bull všechny předstihl a ten svůj nasadil už ve Valencii, což Vettelovi umožnilo dominovat.

"Pořád nás čeká hodně práce. Red Bull byl v závodě fenomenálně rychlý, a to jsme nečekali. Měli své úpravy a většina ostatních je bude mít v příštím závodě," potvrdil Button.

Další článek: Se strategií jsme byli ve Valencii úplně mimo, přiznal Rosberg