Button ve Williamsu? Tým z Grove mluví o vzrušující sestavě

Williams by rád brzy oznámil svou jezdeckou sestavu pro příští rok. Je dosti pravděpodobné, že to nebude dvojice Felipe Massa a Valtteri Bottas.
Button ve Williamsu? Tým z Grove mluví o vzrušující sestavě

Jeden ze současných jezdců Williamsu by mohl zůstat. Kromě toho zde jsou alespoň dle dosavadních spekulací dva favorité: Sergio Pérez a Jenson Button.

Ted Krevitz ze Sky Sports se na tiskové konferenci zeptal šéfů týmů, kdo z nich je blíže rozhodnutí o jezdecké sestavě. Ozvala se Claire Williamsová.

„Já, ale to neznamená, že to řeknu! Stále na tom ještě děláme. Rádi bychom, aby bylo možné to oznámit co nejdříve, ale jak byste očekávali od odpovědného týmu a byznysu, musíme projít všechny naše možnosti. Ale budeme mít v příštím roce vzrušující sestavu!“

Sám Button řekl, že ve svém přemýšlení o budoucnosti má už téměř „hotovo“ a brzy se dozvíme podrobnosti. „Nemohu dát časovou osou, ale bude to brzy.“

Mistr světa z roku 2009 také potvrdil, že během léta o své budoucnosti přemýšlel. „Byl jsem zaneprázdněn, ale ano, samozřejmě, přemýšlel jsem o tom.“

Fotogalerie: Jak šel čas s Jensonem Buttonem

Fotogalerie: Jak šel čas s Jensonem Buttonem

 

Foto: Getty Images / Dan Istitene

Další článek: Pirelli chce od Malajsie zavést odolnější pneumatiky

19:53 | Leonardo da Vinci Jára da Cimrman Antonio Felix da Costa Ten posledně jmenovaný se stal šampiónem formule E.
19:52 | Mattia Binotto nesouhlasí s Vettelem, že by byla strategie špatná. Podle Binotta ovlivnily Vettelův závod hodiny po startu.
17:16 | Zajímavé: Racing Point musí před sportovní komisaře. Podle technického delegáta FIA jsou brzdové kanálky stejné jako ty v předešlých závodech a porušují sportovní pravidla.
11:51 | Po kolizi jezdců Premy vyhrál závod F2 poprvé v kariéře Juki Cunoda.

GP 70. výročí F1

Pátek 7. srpna 2020
1. trénink Bottas (1:26.166)
2. trénink Hamilton (1:25.606)
Sobota 8. srpna 2020
3. trénink Hamilton (1:26.621)
Kvalifikace Bottas (1:25.154)
Neděle 9. srpna 2020
Závod Verstappen