Button: s týmovým kolegou jsem nikdy nebyl kamarád

Jenson Button bude mít během domácí velké ceny růžovou helmu jako připomínku svého zesnulého otce. Pro mistra světa z roku 2009 to může být i poslední závod v Silvestrone.
Button: s týmovým kolegou jsem nikdy nebyl kamarád

Nad Buttonem a jeho budoucností u McLarenu visí otazník, což nepřímo potvrdil i Ron Dennis. Button se přesto dívá do budoucnosti a těší se na novou éru týmu s motory Honda. Podle Buttona v McLarenu probíhají změny a to správným směrem.

Button se v rozhovoru pro DPA zmínil také o Magnussenovi. „Kevin se učí velmi rychle. Neměl moc zkušeností, když přišel, ale během šesti měsíců udělal velký pokrok. Nejsme dobří přátelé. Nikdy jsme nebyli s týmovým kolegou dobří přátelé, mám své vlastní kamarády. Ale je to dobrý chlap a rád s ním pracuji“, říká Button.

Podle Buttona byl ale největší výzvou v jeho kariéře Lewis Hamilton. „Pokud jde o rychlost, pak ano. Je (Hamilton) velmi rychlý, ale to jsem čekal, když jsem přišel do týmu. Pokud porazíte Lewise, víte, že jste měli dobrý den.“

Diskuze (2) Další článek: Úvod k Velké ceně Velké Británie
17:54 | Leclerc odjel na okruhu Paula Ricarda s aktuálním vozem Ferrari v rámci testů pro Pirelli 120 kol. Testoval i Bottas s Mercedesem (102 kol).
11:02 | Buemi se do F1 nevrátí, zůstává ve formuli E a bude jezdit za Nissan.
19. září | Force India nasadí v Rusku do prvního tréninku Latifiho.
18. září | Výběr pneumatik pro GP Ruska.. odkaz