Button prodloužil s McLarenem zřejmě do roku 2014

Šéf McLarenu Martin Whitmarsh se v Indii možná prořekl a prozradil, jak dlouho má Jenson Button podle nové smlouvy setrvat ve Wokingu.
Button prodloužil s McLarenem zřejmě do roku 2014

Button dlouho váhal, než s McLarenem letos prodloužil smlouvu, protože původně jen chtěl, aby na něj tým uplatnil jednoletou opci. Když nakonec McLaren oznámil podpis nové smlouvy s Buttonem, o její délce řekl jen, že je "víceletá".

Whitmarsh ovšem během jednoho rozhovoru pro BBC v Indii zřejmě prozradil, že nová Buttonova smlouva platí do roku 2014.

"Je to tak pohodový a soustředěný člověk, odvádí skvělou práci, dobře zapadl do týmu, dobře v něm pracuje," řekl šéf McLarenu o Buttonovi. "Doufejme, že v tom bude pokračovat a že s ním budeme mít další tři vzrušující roky."

Buttonova smlouva bude mít jistě další parametry, možná také podmínky a opci, ale mistr světa z roku 2009 by tedy neměl McLaren opustit další tři sezóny.

Diskuze (74) Další článek: Indie jako sportovní událost byla jednoznačně úspěchem
17:05 | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".
24. října | Jamie Chadwick vyhrála druhý ročník W Series
24. října | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
24. října | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod Verstappen