Button považuje za soupeře Hamiltona, Vettela a Webbera. Alonso mu starost nedělá

Navzdory vítězství v Malajsii a vedení v šampionátu nevidí Button v Alonsovi přímého konkurenta v boji o letošní titul mistra světa.
Button považuje za soupeře Hamiltona, Vettela a Webbera. Alonso mu starost nedělá

Button si je vědom výkonnostní ztráty Ferrari na soupeře, proto si ve startovním poli hlídá jiné jezdce. "Dokonce i po tak špatném závodě, a snad byl letos můj poslední, ztrácím na vedení jen 10 bodů," řekl. "A to je na Alonsa ve ferrari. To mi starost nedělá."

"Také jsem jen pět bodů za Lewisem, a to je jezdec v konkurenceschopném voze, takže to není tak špatné vzhledem k tomu, jaký jsem měl den (v Sepangu). Mým hlavním soupeřem je určitě Lewis a je třeba říct, že také red bully. To jsou jezdci, které považuji za hlavní soupeře v této fázi sezóny, a bude to tak pár dalších závodů."

Na přední pozice se letos tlačí také Mercedes, ale podle Buttona zatím přímou hrozbou není. "Mercedes ukazuje náznaky rychlosti v kvalifikacích a uvidíme, co dokáží v suchém závodě a jak si vůči nim stojíme. Ale tým, který by nám měl dělat největší starosti, je pořád Red Bull," dodal.

Další článek: V Malajsii byl Räikkönen zpět ve vrcholové formě, říká jeho inženýr