Button: Pokud letos nevyhrajeme, nebudeme mít na co se vymlouvat

Jenson Button je přesvědčený, že on i McLaren má vše pro to, aby letos uspěl. Nastal čas na ty nejlepší výsledky.
Button: Pokud letos nevyhrajeme, nebudeme mít na co se vymlouvat

"Loni jsem cítil, že jsem odvedl maximum s vozem, který jsem měl, a že jsem s týmem dospěl, cítil jsem se jeho velkou součástí, nejen jako jezdec, ale jako velká součást týmu," uvedl. "Takže letos nemáme na co se vymlouvat. Myslím, že máme vše."

"Vztah, který mám s inženýry a mechaniky, je velmi dobrý, dobře si rozumíme. Není nic, na co bychom se mohli vymlouvat a říkat: ´To je důvod, proč jsme v roce 2012 nevyhráli.´"

Button pochopitelně myslí na zisk druhého titulu. Ten první vyhrál v roce 2009 s Brawnem GP. "Se svojí pozicí v týmu jsem teď velmi spokojený. Vyhrát šampionát s McLarenem by bylo úžasné."

K tomu bude britský závodník potřebovat dobré auto. Podle dosavadních výsledků se zdá, že by ho mít mohl. "Nic nenasvědčuje tomu, že bychom byli o sekundu a půl rychlejší než ostatní, ale tak se nedá říct, že nejsme rychlí," hodnotil. "Máme svůj program a pokračujeme v něm."

"Auto se hezky řídí, cítím se v něm velmi pohodlně a dělá vše, co od něj očekáváte. Teď je to jen o jeho vývoji pro první závod."

Další článek: Rekordní počet mistrů světa na startu letošní sezony