Button: Můžeme být na sebe hrdí

Jenson Button cíl závodu v Bahrajnu neviděl. Pokud by ho nepotkaly problémy, dojel nejspíše do cíle i se slušnou porcí bodů.
Button: Můžeme být na sebe hrdí

Podle Buttona je samozřejmě škoda, že musel v závodě odstoupit. „Ale obecně vůz jako takový je jednoznačně lepší,“ řekl Button, jehož slova přináší F1i.com.

„Byli jsme třetí nejrychlejší ve druhém tréninku. Nemyslím, že je to tam, kde jsme, ale ukazuje se, že jsme udělali dobrý krok vpřed a můžeme být jako tým opravu hrdí.“

Vandoorne nakonec dokončil závod na desátém místě a přivezl tak McLarenu letošní první bod. Eric Boullier věří, že Button mohl dojet poměrně vysoko.

„Věřím, že Jenson mohl mít dobrý výsledek, alespoň sedmé místo. Mohl to být jiný příběh.“ 

Foto: Getty Images / Lars Baron

Další článek: Max bude příští rok jezdit v top týmu, říká jeho otec

4. srpna | Podle Auto Hebdo u Renaultu končí šéf motorářů Rémi Taffin. U týmu pracuje 22 let.
3. srpna | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
3. srpna | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
3. srpna | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.