Button letošní favority netipuje

Mercedes, mezera, pak skupina Williams, Ferrari, Red Bull s tím, že Ferrari se oproti loňskému roku skutečně zlepšilo a je možná i druhé. Tak nějak to vidí experti. Jenson Buton ale tipovat nechce.
Button letošní favority netipuje

„Měl jsem čas podívat se na obrazovky, ale netuším, co se děje,“ říká Button pro Crash.net. „Je opravdu těžké číst, kdo je rychlý a kdo ne. Myslím, že Mercedes bude nejrychlejší, když se podívám na delší jízdy, ale velmi silné vypadá Ferrari. Williams je špatně čitelný, Sauber vypadá dobře, Red Bull také.“

„Je to složité, nasadíte měkké pneumatiky a někdo získá 1,5 sekundy, jiný čtyři desetiny, takže je to trochu náhodné. Myslím, že je to pro první závod skvělé a vzrušující. Vloni se dalo vyčíst, že Mercedes a Williams budou nejrychlejší, ale letos netuším, takže by se to mohlo v prvním závodě promíchat.“  

Foto: Honda

Další článek: Räikkönen bude bez Alonsa lepší, říká Massa

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.