Button: Já z McLarenu neodejdu, zakončím tu kariéru

Jenson Button nehodlá následovat Lewise Hamiltona či Paddyho Lowea a přijmout výzvu u jiné stáje, než je McLaren. Do konce kariéry nemíní změnit působiště.
Button: Já z McLarenu neodejdu, zakončím tu kariéru

Button je teď vedoucím jezdcem McLarenu a tým nehodlá zklamat útěkem. "Cítím se tu jako doma," uvedl pro Guardian. "Cítím, že bych tu chtěl zakončit kariéru."

"Neříkám, že se to stane brzy. Nevidím se na odchodu. Není důvod. Někteří lidé se rozhodli tento tým opustit, protože vidí jiné výzvy, nebo jim na jejich místě něco schází. Já tu chci ještě hodně dosáhnout."

Navíc bývalému mistru světa se líbí, že je po odchodu Lewise Hamiltona středem pozornosti McLarenu.

"Je to neuvěřitelně jiné," přiznal. "Svoji práci v tuto chvíli opravdu miluji a cítím, že ať už budu čelit čemukoliv, zvládnu to."

Další článek: McLaren chce, aby Lowe dál pomáhal s vývojem letošního vozu

2. dubna | Charles Leclerc, Alex Albon, George Russell, Lando Norris a Nicholas Latifi potvrdili, že se zúčastní o víkendu virtuální Velké ceny Vietnamu. Podrobnosti sledujte během víkendu na webu...
1. dubna | O případném odkladu Grand Prix Velké Británie se rozhodne do konce dubna...
31. března | Týmy zavřely své továrny na tři týdny. Fred Vasseur ale proto odkaz uvedl, že se může tato přesunutá letní přestávka kvůli úspoře nákladů prodloužit...
28. března | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.