Button byl chováním McLarenu okolo zastávek frustrován

Jenson Button ve 27. kole Velké ceny USA bojoval s několika vozy. Inženýr mu na začátku kola řekl, aby na to co nejvíce tlačil, protože bude v daném kole stavět. Na konci kola mu ale řekl, že má na trati zůstat.
Button byl chováním McLarenu okolo zastávek frustrován

Místo Buttona zamířil do boxů Magnussen. Buttona celá situace rozhodila. V týmovém rádiu se pak ironicky ptal: „Jste si jistí, že mohu přijet (nebo je tam) ještě někdo, koho chcete pustit?“

Button nakonec skončil mimo body a po závodě prohlásil, že dění v boxech nerozumí.

„Auto vpředu si může vybrat, kdy pojede do boxů, ale ne když autu vzadu bylo řečeno, že v daném kole jede do boxů. Je to velmi divné, v následujícím kolem jsem ztratil tři místa, takže mě to trochu poškodilo, ale tak už to chodí,“ vysvětluje Button.

„Nemyslím si, že by to Kevina stála moc (kdyby počkal jedno kolo), protože měl na mě dost velká náskok, ale někdy dochází ke zvláštním rozhodnutím… je vám řečeno, že máte tohle kolo a pak vám ho vezmou. Je to dost neobvyklé, ale stane se to.“

Další článek: Video: Francouzský DJ natočil šílený videoklip z formulového prostředí

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.