Button bude dnes jezdit v historickém centru Dublinu

Jezdec McLarenu Jenson Button se dnes zúčastní show Bavaria City Racing v historickém centru Dublinu. Kromě ukázkové jízdy je pro fanoušky připraveno i mnoho aktivit.
Button bude dnes jezdit v historickém centru Dublinu

Dvaatřicetiletý pilot McLarenu Jenson Button bude dnes jezdit ve voze formule 1 po improvizované trati v historickém jádru Dublinu. Podobné události se Brit zúčastnil nedávno v Budapešti, kde tato akce vzbudila obrovský zájem fanoušků a sklidila veliký úspěch.

Předpokládá se, že show Bavaria City Racing v Dublinu navštíví více než sto padesát tisíc fanoušků, pro které je připraven bohatý program. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet pit stop, jízdu v simulátoru formule 1 nebo si prohlédnout výstavu týmového oblečení.

Zlatým hřebem akce bude Buttonova jízda mclarenem v ulicích města. Trasa začíná na jižním břehu řeky Liffey u O´Connellova mostu. 95% Buttonovy cesty bude zpřístupněno divákům, kteří však za tuto podívanou musí zaplatit.

Kromě McLarenu do Dublinu přijede i Caterham, který bude reprezentovat Nizozemec Giedo van der Garde, záložní pilot týmu.

Další článek: RB8 je nelegální, Red Bull bude muset vůz upravit

19:29 | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
18:22 | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
17:41 | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
17:26 | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.