Buemi a Da Costa budou záložníky Red Bullu v roce 2014

Jako první ze všech týmů oznámil Red Bull Racing svoji sestavu testovacích a záložních jezdců, utvoří ji Sébastien Buemi a Antonio Felix da Costa.
Buemi a Da Costa budou záložníky Red Bullu v roce 2014

Buemi je ostřílený testovač, v záloze Red Bullu pracuje od chvíle, kdy ztratil místo u týmu Toro Rosso na konci roku 2011. Na kontě má 55 Grand Prix a pro rakouskou stáj jezdí i na předváděcích akcích.

Kromě toho Švýcar závodil v Le Mans a Světovém šampionátu vytrvalostních závodů.

Na druhé straně Da Costa je nováčkem. Původně měl ambice stát se závodním jezdcem týmu Toro Rosso, ale přednost nakonec dostal Daniil Kvjat. Portugalec si roli záložníka vyzkoušel už v několika závodech letos, když zastupoval Buemiho, který měl závodní povinnosti.

Da Costa také jezdil pro Red Bull v testech mladých talentů 2013 a 2012 a na několika předváděcích akcích. Zkušenosti letos sbíral v závodech Světové série Renault 3,5.

Další článek: Korejci se chtějí do kalendáře vrátit

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.