Bude Räikkönen příští rok jezdit za Haas v NASCAR?

Sezóna sice ještě pořádně nezačala, ale už se čile diskutuje o možném jezdeckém složení pro příští rok. Otazníky visí nad Kimim Räikkönenem.
Bude Räikkönen příští rok jezdit za Haas v NASCAR?

V F1 máme spoustu jezdců, kteří už nejsou nejmladší a brzy skončí. Na konci letošního roku bychom se mohli rozloučit třeba s Jensonem Buttonem nebo Kimim Räikkönenem.

O tom, kdo by mohl nahradit mistra světa z roku 2007, se spekuluje už od loňského roku. Favority by mohli být Ricciardo, Verstappen nebo Grosjean. Zejména vloni se psalo také o Bottasovi.

Ricciardo k Ferrari? Má smlouvu, říká Horner

Ricciardo k Ferrari? Má smlouvu, říká Horner

Tanja Bauer ze Sky Sport News přinesla zajímavou spekulaci. Pokud by Ferrari s Räikkönenem neprodloužilo smlouvu, mohl by Fin zamířit do NASCAR, se kterým už má malou zkušenost z roku 2011.

Räikkönen se prý zajímá o tým Stewart-Haas, jehož spolumajitelem je Gene Haas. V týmu by ale podle všeho nemělo být za normálních okolností volné místo.

Momentálně za něj jezdí například spolumajitel Tony Stewart nebo Kevin Harvic, Kurt Busch a fanouškům jistě dobře známá Danica Patrick.

Foto: Getty Images / Robert Cianflone

Další článek: Nemáme žádný problém, ujišťují piloti Toro Rosso

18:46 | Kvůli dvoudennímu víkendu v Imole se musela měnit pravidla a další věci. Méně bude i pneumatik. Místo 13 sad jen 10: dvě sady tvrdých, dvě střední a šest měkkých. Tři sady musí být po tréninku vráceny.
18:15 | Roman Staněk byl odpoledne v Jerezu nejrychlejší v testech... formule 3 měla v datech chybu. Opravujeme to...
10:55 | Testy F3 online: odkaz

GP Emilia Romagna

Sobota 31. října 2020
Trénink 10.00–11.30
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 1. listopadu 2020
Závod 13.10