Bude o posledním lednovém víkendu představen McLaren v oranžovém?

Podle informací italských médií se chystá McLaren své auto pro sezonu 2014 představit v sobotu 25. ledna, tedy o víkendu před zimními testy v Jerezu. A navíc v oranžové barvě.
Bude o posledním lednovém víkendu představen McLaren v oranžovém?

Podobně jako před startem sezony 2006 by mohl McLaren do oficiálních testovacích jízd vyrazit v zářivé oranžové. Hlavní příčinou je odchod titulárního sponzora Vodafone.

Nového hlavního partnera pro novou sezonu chtěl McLaren oznámit po skončení letošní sezony v Brazílii, ale nakonec se rozhodl vše odsunout na pozdější dobu. V neoficiálních kruzích nyní koluje zmíněné datum 25. ledna, o kterém prý McLaren informoval své soupeře. Jde o obvyklou praxi, aby nedocházelo k nechtěným kolizím termínů.

Další článek: Kovalainen by měl mít o své budoucnosti jasno na konci ledna

10:36 | Podle Auto Hebdo u Renaultu končí šéf motorářů Rémi Taffin. U týmu pracuje 22 let.
3. srpna | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
3. srpna | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
3. srpna | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.