Bude mít Sauber modrožluté zbarvení?

Zbarvení Sauberu se díky novému velkému sponzorovi zřejmě dramaticky promění.
Bude mít Sauber modrožluté zbarvení?

Po Caterhamu a Marussii je Sauber jedním z týmů, který sice letos nastoupí, ale finančně na tom není úplně nejlépe. Proto se při výběru jezdců díval především na otázku peněz a sponzorů. Marcus Ericsson a Felipe Nasr přinesou větší sumy. Díky Nasrovi přichází také Banco do Brasil.

Podle informací portugalsky píšící publikace Universo by mělo být zbarvení Sauberu modrožluté. Může se ale jednat pouze o spekulaci, založenou na příchodu brazilské banky a zbarvení týmu Carlin v GP2, kde Nasr působil.

Podle stejných zdrojů měl Sauber přes zimu problémy s vývojem, protože mu na něj došly peníze. Sauber zatím neoznámil, kdy bude jeho nový vůz představen. Testů v Jerezu by se ale zúčastnit měl, neboť už potvrdil jezdce pro jednotlivé dny. První a čtvrtý den bude jezdit Ericsson. Ve zbývající dny Nasr. 

Další článek: Rosberg s Vettelem letos nepočítá

15:34 | Alfa Romeo alias Sauber upravuje název týmu z Alfa Romeo Racing ORLEN na Alfa Romeo F1 Team ORLEN.
14:06 | Po socnetech koluje údajná fotografie nového ferrari s trikolorou a logem k 75. výročí. Jde ale jen o fanouškovský model. Více zde: odkaz (ale vypadá pěkně, to zase jo).
18. ledna | Mercedes představí svůj vůz 18. února.
17. ledna | Objevila se spekulace, že by Cyril Abiteboul mohl pracovat pro Red Bull. Měl by na starost motorové oddělení. Pikantní to možnost..