Bude-li to třeba, Ferrari upřednostní Vettela

Anonymizovaný  |  16. 02. 2019 21:59

rezie nebude potreba, leclerk nemuze v prvnich zavodech jezdit rychleji nez seb. to se nestane. fakt ne

Lando Norris ameriko  |  16. 02. 2019 20:32

A ted si ještě počkat, až se k tomu vyjádří Wolff, jak jsou u Ferrari krutí, že takhle zaříznou talent, protože u nich by se něco podobného stát nikdy nemohlo a ani nestalo a nestane. Tam mají oba piloti stejná práva a podmínky a záleží jen na nich, jak si s tím poradí na dráze.

Ayrton Senna crazytunny  |  16. 02. 2019 21:22

Nevsiml jsem si zeby vloni u Mercedesu sahli k TR pred pulkou sezony, kdezto Ferko Kimiho zarizlo uz od zacatku....takze ano Mergl da na zacatku sezony oboum pilotum, kdezto Ferko uz pred testy jasne rika ze Vettel je 1 uz v Australii... No bude sranda pokud by byl Leclerc opravdu rychlejsi a ferko si tim projelo dalsi titul....

Ač se to zdá jako nepravděpodobný scénář a Vettelovi bych to nepřál, už jen z toho sledování dondalových křečí a výblitků bych si nakonec přál, aby se tak stalo :)

Lando Norris ameriko  |  17. 02. 2019 16:43

Víš proč jsi si nevšiml? Ono to totiž nebylo třeba, protože až na druhý závod Bottas zkrátka tahal za kratší konec a byl pomalejší, než Lewis. Ale hned jak to bylo třeba, byla TR použita. To týmová režie určuje jedničku a dvojku v týmu, týmová režie je rozhodnutí týmu v jeho prospěch. Nikdo na světě po těch dvou letech nepochybuje, kdo je v Mercedesu jednička a dvojka. Ani mezi fanouškama, ani odborníkama. To jen jeden pitomec. Stačí zadat heslo do gůglu a je jasno. A hovoří o tom i to, že týmová režie nikdy nebyla použita pro Bottase, ale vždy pro Hamiltona. Možná se mýlím, ale příkaz, aby Lewis pustil Bottase před sebe, aby měl více bodů, jsem tedy nezaznamenal, ale opak nespočetně několikrát za ty dva roky. A letos tomu nebude jinak. Neznamená, že když týmová režie není použita, že není určena jednička a dvojka. Každý rozumný člověk tohle ví. Nebo jak mi chceš vysvětlit nechvalně známé MULTI 21? Připomínám, že Webber byl první a Vettel druhý v tom závodě? A toto je v každém týmu, který bojuje o titul.

Lando Norris ameriko  |  16. 02. 2019 19:48

Konečně snad chlap, který bude říkat věci, tak jak jsou, ne jako u Mercedesu.

Fernando Alonso S-fann  |  16. 02. 2019 19:16

To nebylo od Binota šťastné prohlášení. Teď se na jeho labilka jenom zvětšila pozornost a tlak.

Fernando Alonso S-fann  |  16. 02. 2019 18:40

Dondálku, ty jako uznaný největší lhář tady nemáš nejmenší právo se s někým dohadovat o pravdě nebo ne. Přeber.

Musí Mercedesu odpovědět stejnou mincí. Ale že to trvalo, než to Taliánům docvaklo.

Lando Norris ameriko  |  16. 02. 2019 17:36

Tady pro jednoho idiita, který tvrdí, že Mercedes od začátku sezony nepoužívá týmovou režii. Upozornuji,m že to je článek z DUBNA 2017, po pár závodech Bottase u Mercedesu a potom další a další... Týmová režie není potřeba, hlásají jezdci Mercedesu. Vedení to vidí jinak 28. dubna 2017 15:55 - Praha Pro vítězství cokoli. A tak letos během závodů formule 1 vidíme v akci i týmovou režii. Nejvíce u Mercedesu, kteří k ní okatě sáhli před dvěma týdny v Bahrajnu, jeho jezdci Lewis Hamiltona a Valtteri Bottas ji však odmítají.https://www.sport.cz/moto/formule1/clanek/8788... Pro Bottase je týmová režie tvrdou realitou, přiznává šéf Mercedesu Více na: https://f1sport.auto.cz/clanek/pro-bottase-je-tym... "Raději budu zlým mužem než idiotem," říká Wolff po okaté týmové režii Mercedesu v Rusku Zdroj: https://f1news.autoroad.cz/novinky/93927-radeji-budu... A ted u Ferrari: Týmová režie Ferrari v Rakousku by byla brutální, říká Wolff Podle Toto Wolffa je dobře, že Ferrari v Rakousku nesáhlo k týmové režii. Více na: https://f1sport.auto.cz/clanek/tymova-rezie-ferra...

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 16. 02. 2019 17:38

Tak počkat počkat. Za prvé, já se ptal primárně na minulý rok, ale to je vedlejší. Navíc jsem tady CELOU PODĚLANOU DOBU psal ohledně URČENÍ JEDNIČKY A DVOJKY NA ZAČÍTKU SEZÓNY. Motáš dvě věci dohromady. U těch dvou situací, které zmiňuješ se jedná o dvě úplně, ale úplně jiné věci a v úplně jiném kontextu. TR tak, jak funguje (a tu já samu o sobě nekritizuji, nevím odkud to všichni berete, nejspíš nečtete co píšu) takto fungovat má, tedy jezdec (bez ohledu na to, jestli je jednička nebo ne) který jede za teamovým kolegou a je prokazatelně rychlejší než jeho kolega vepředu by měl dostat šanci se dostat před něj a zkusit zaútočit na soupeře vpředu. Stejně tak má-li kolega za ním jinou strategii, při které ho kolega vepředu "zdržuje" (typicky má-li jezdec za ním čerstvější pneu a kolega před ním jede na starších pneu/opačné strategii). To byl přesně případ který tady zmiňuješ. O rok později byl taktéž Bottas před Hamiltonem. Proč tedy, ty chytrá hlavo, neřekli Bottasovi aby před sebe pustil Hamiltona? Kdyby to bylo tak, jak tady lidé píší, tedy že je hned od začátku jasné, že se jede na něj, Bottas (ačkoli dojížděl Vettela) by někdy ke konci závodu měl přenechat místo Hamiltonovi. Proč se tak nestalo? Počkám si na tvoje vysvětlení :) A jedeme dál. Rusko- psal jsem něco o tom, že se to nestalo? nebo nemělo stát? Nebo jak jako? Opět, celou dobu se tady bavíme o určení Lerclerca jako dvojky ještě před začátkem sezóny. Mnohokrát (můžeš si to najít v historii) jsem psal, že kdyby ho nechali ukázat co v něm je, v prvních X závodech (kde se X liší podle výkonnosti proti soupeřům a dalším faktorům), mohli si odpustit tuhle zbytečnou maškarádu .Pak by se stalo to, co jsem napsal před chvílí- Bottas vepředu, dojel ho Hamilton, Hamiltona dojel Vettel. Druhá půle sezóny, boj o titul, Bottas už bez reálné šance na titul. Proč k sakru teď tu TR nevyužít? A poslední, Rakousko- Četl jsi ten článek? Chápeš, jak funguje TR? Kimi byl v Rakousku rychlejší než Vettel a dokázal Emila dojíždět. Je to situace jako přes kopírák k tomu Baku, které jsem zmínil výše (né tomu z 2017). A proto by byla TR brutální (vzhledem k tomu, že byly navíc oba Mercedesy mimo hru). Takže zase pěkná dávka polopravd a hloupých domněnek. Ani neočekávám, že bys ještě zareagoval (nebo zareagoval nějak logicky, kde mi vrátíš nějaké argumenty tak, jako to pro diskuzi normálně chodí). A pokud by se už stal nějaký zázrak tak se a) drž tématu a mého příspěvku a za b) hezky zareaguj na vše, co jsem ti napsal, postupně :) Počkám si na to.

Lando Norris ameriko  |  16. 02. 2019 18:49

https://www.sport.cz/moto/formule1/clanek/8788... blbe, co chceš ještě za argumenty, než ty co řekne Wolff? Bottas nastoupil a hned byl dvojka a ani se ho neptali, nebo nedejbože zkusili, jak pojede. A myslíš, že když to udělali v 2017, tak v 2018 to neudělali.? Hlavně, že jsi chytrej a každý okolo je vůl. Stačí se podívat na Tvoje příspěvky. Jdi do prdelle, Tobě jdem to neodkazoval. A já nic neargumentoval, pouze našel odkazy přímo od zdroje, ne moje myšlenky.

Příspěvek byl 2× upraven, naposled 16. 02. 2019 18:52

Aha :D Opět klasická dondalova odpověď, úplně z cesty. Jaký chci argumenty? No reakce na můj příspěvek. A pořád jsi nějak nedoložil to, o čem se tady bavíme, že Bottas je dvojka :) A když "to udělali" (přičemž se jedná o úplně normální TR nikoli o nějakou jedničku nebo dvojku- tedy něco co souvisí s tématem) v roce 2017 v Baku tak proč to neudělali hned o rok dál ty pablbe? :D Situace, kdy byl Bottas před ním (a nejelo se na double)- dle tvé logiky ho měl znovu pustit. Proč to neudělal, co? :D No protože Hamilton neměl takovou závodní rychlost jako Bottas, logicky. A to s těma blbama... ty jsi opravdu blb, to ti řeknu zrovna a bez okolků :) Když nevíš, jak se diskutuje tak to máš blbý :) Měl by sis to na DISKUZNÍM fóru nastudovat. A né jen plácnout velkou spoustu blbostí, polopravd a zavádějících "faktů" a na argumenty zareagovat tak, jak to děláš- tedy úplně bezpředmětně a z cesty. Už se prosimtě konečně prober.

Lando Norris ameriko  |  16. 02. 2019 19:19

To jsou odpovědi od Wolffa, ne odemne, asi jsi si nevšiml, no tak znova: https://www.sport.cz/moto/formule1/clanek/8788... https://f1sport.auto.cz/clanek/pro-bottase-je-tym... https://f1news.autoroad.cz/novinky/93927-radeji-budu... atd atd. Tím opět končím, tak hluboko neklesnu, aby se s tebou dohadoval.

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 16. 02. 2019 19:19

TEAMOVÁ REŽIE. Kde v tom máš text o nějakých jedničkách či dvojkách na počátku sezóny? Tohle je vyjádření o tom, že Mercedes rád vyhraje závod i za použití TR. To, kdo bude využít koho tam není napsané. A píšu to tady už snad popáté. Ty očividně nejsi schopen žádným rozumným způsobem vstřebávat informace a furt si jen meleš to svoje. Což je bohužel opět z cesty. Někdy si říkám jestli umíš něco jiného než tohle a nebo velebení Vettela :) Jinak o nějakém klesání ani nemůže být řeč :) Ty s tvým stylem "diskuze" a tím, že tě jde vyargumentovat jako malé dítě, už o moc víc klesnout nemůžeš :) To snad vidí úplně každý, který nemá v hlavě úplně na*ráno.


1 2 3 4 5 ... 11

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

18. října | Alex Albon navštívil Correu v nemocnici. odkaz
18. října | V nejbližších dnech by mělo být oznámeno předčasné ukončení spolupráce mezi McLarenem a Petrobrasem.
18. října | Mladík Red Bullu Patricio O’Ward, který v japonské super formuli nahradil Ticktuma, bude nahrazen Jurim Vipsem. #helmutovagelotinaa
17. října | Týmy zatím neschválily zavedení tří zkušebních kvalifikačních závodů v příštím roce. Je nutný jednomyslný souhlas.

GP Mexika 2019

Pátek 25. října 2019
1. trénink 17.00–18.30
2. trénink 21.00–22.30
Sobota 26. října 2019
3. trénink 17.00–18.00
Kvalifikace 20.00–21.00
Neděle 27. října 2019
Závod 20.10