Brundle kritizuje chování celebrit na startovním roštu

O´neil tam byl skvělej. Obr mezi trpaslíky

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

Podle mě to měli původně vymyšlený tak, že to od něj dostane Lewis. A tím že bude stát na prvním místě tak bude Lewis nejvyšší a O´neil převýší Maxe. Jenže Max jim do toho hodil vidle a O´neil byl vyšší než Lewis i když ten stál na stupínku na 2 místě

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

-ERACER-  |  27. 10. 2021 09:26

Přesně tak.

K tomu chování tech dvou zminovaných černošek nemám slov! jejich chování mluví za vše

pesgeorge  |  27. 10. 2021 04:55

Pozval je Redbull , zapadly 😂 .

Kdo si nepozve černošku, jako by nebyl. Docela se divím, že tam ještě neprezentují lesby a transky - bude to takhle Netflix ještě vůbec zajímat?

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

boxboxboxbox  |  26. 10. 2021 15:08

Tak ja neviem. Pozeral som celú kvalifikáciu a závod a veľa priamo nezaangažovaných ako sú celebrity a Brundle som nevidel. Škoda, že slovenský komentátor dokáže hlúpymi drístami znehodnotiť tréningy k nepozeraniu. Kam sa naňho hrabú celebrity.

Pokud myslíš Eiseleho, tak ten je myslím z celé té skvadry na Sport1/2 ještě ten nejméně špatný. Já si naposledy přepnul na slovenskou stopu, protože komentář Richtr-Fabry je totální tragédie.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

Naprostý souhlas!!!!! Na druhou stranu když Richtr mluví v rádiu tak je celkem ok. Jako komentátor přímého přenosu tragéd. A Král expert, to je to samé, zvlášť velmi komické je jeho technické vyjadřování.

-ERACER-  |  26. 10. 2021 13:57

"Umělkyně" tohle slovo mě úplně pobízí k posměchu. Na tyhle flundry co se neumí chovat je nejlepší Kimi Raikkonen a to bez debat s kde kým si doslova vytře p*del.

Asi si v této souvislosti vzpomínám hlavně na Kidmanovou v Baku 2017, i když ta se "provinila" vlastně jen tím, že ho pozdravila

-ERACER-  |  27. 10. 2021 09:22

Jj přesně tohle byla největší sranda. Jak tam ta buchta tak namistrovaně přišla a řekla "Já jsem Nicole !!" a Kimi jen "Hmm ahoj..." Prostě je má všechny v pí*i. Hlavně vůbec nestojí o nějaký pozdravy a kecy z jejich strany.

Hele a není on Kimi prostě jen tupej?

Jelikož už nevím jak se tahle celebrita ta holka jmenuje. Byla nepříjemná jak prdel, a přitom si s ní může Martin Brundle vytřít prdel. Jak už penězma nebo možná i slávou tam. Ona je nula a je nepříjemná jak :D :D :D :D :D. Martin: 100M Ona: 10M.... Ale potřebuje bodyguardy... :D :D :D

MCLAREN, JIŽ OD ROKU 2008.

F1-1950-  |  26. 10. 2021 12:23

Jezdci by měli tyhle rádoby celebrity ignorovat a vůbec se s nimi nebavit …


1 2