Brundle by vyměnil Räikkönena za „vyděšeného Harryho Pottera“

Mika Häkkinen Poťo  |  15. 06. 2018 18:17

Já si taky nemyslím, že je to s Kimim zas tak černé. A přesně jak řekl Brundle ... Je to souhra různých faktorů toho, kde s teďka nachází. Žel i ty spackaný kvaldy k tomu patří. Chápu, že někdo mladý - dravý by dokázal udělat kolem sebe vlny. Teďka v Montrealu ... Zkusím se dostat Kimstrovi do hlavy ... Seš mezi prvými šesti jezdci a víš, že nic neuděláš pokaď to někdo fatálně nepodělá. Vlastně každý čeká na chybu toho druhýho. Většinou je to o gumách ... Jen to neprostřelit, pač pak "čau" ! Takže co tam Kimi mohl vymyslet ? On přesně věděl co dělá ... Mohl dojet Hamiltona a pak co !? V kvaldě vlastně až do "ty" chyby jel Kimstr vlastně výborně ! Richtr se ptal (teďka si nejsem jistý) Pepu Krále nad čím přemýšlí. On řekl, že mu v hlavě vrtá, když Kimi jede "takhle" (byl nějaký čas dokonce první v tabulce) se starou specifikací motoru, tak jak by jel s těmi vylepšeními co dostal Seb !?

Gilles Villeneuve Checo,Checo,Checo  |  14. 06. 2018 16:05

Pokud za FERRARI nebude jezdit "dvojice": Pérez, Leclerc, tak si o Titulu jak PJ, tak PK mohou jenom zdát (věčně druzí),.
P.S.
Spojení: Vettel, Raikkonen na mistrovské úrovni nefunguje, a ani nefungovalo,.

Kimi Räikkönen C3luar  |  13. 06. 2018 23:23

Kimi v Kanade nezajazdil nič extra ale na druhú stranu sa ukazuje že nové monoposty pre rok 2018 očividne sú rýchle ale nedokáže sa jeden k druhému ani len priblížiť nie to už predbehnúť ... to sme videli v príkladoch Kimi vs Hamilton a rovnako Ham vs Rici ... čiže toto je jedna vec. Okrem iného Kimi a jeho rýchlosť ... myslím si že od začiatku bol Sebovi veľmi vyrovnaný tento rok ... Aj keď urobil chybu teraz v Kanade v kvalifikácií tak si nemyslím že by ho malo Ferrari odpísať úplne. Mladý Charles sa ukazuje super ako náhrada ale myslím si že ešte jeden rok by mu trebalo ... vidíme to u Maxa ... raketový štart ale zrazu je Daniel omnoho lepším pilotom ...

Sebastian Vettel Fiwy  |  13. 06. 2018 10:38

Kimi má pořád své kvality.. těžko srovnávat s ostatníma na startovním roštu, karty jsou rozdané jasně, a každý je tam kde podepsal.. Já se vsadím, že Ferrari by mohlo Kimiho z fleku vyhodit a sehnat si někoho jiného - je to Ferrari a ti na 100% mají kličku jak tohle zařídit. A i těch nástupců by se pár našlo..

Ale upřímně můj názor na Kanadu je takový, že Kimi na to pak nemohl až tak tlačit. Byl kousek za Hamiltonem, a najednou byl několik vteřin za Hamiltonem.. a nemyslím si, že by Mercedes který tvrdil že u Hamiltona byl jakýsi problém, dokázal takhle Kimimu ujet o dalších 5 vteřin.

A to že snad 2x? Nedojel do cíle, těžko ho z takových věcí obviňovat, stačí se podívat třeba na Bottase jakou náhodou si protrhl pneu pár kol před cílem a mohl se rozloučit s bodama.

Fernando Alonso Tony70  |  13. 06. 2018 09:00

Raikkonen : V roce 2018 jedu na titul!

Jen zapomněl dodat, že pro Vettela ...

Alík jezdí na titul každym rokem, jen letos to bylo i na něj moc, tak to vypustil, respektive to letos nevypustil z huby
Co tam máš dál?

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Fernando Alonso Tony70  |  13. 06. 2018 09:21

Dál? Třeba sezónu 2014?

Nesedlo!
A dál?

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Brundle je komik..on jako vlastně všeci hateři Kimiho čumijou akorát na body..Kimi krom Kanady kde zajel fakticky slabo, ale zas měl starej motor, tak nevime jak slabo zajel, jezdí hodně dobře..on nemuže za to, že 2x odstoupil..kdyby dojel všecky závody, tak je pohodlně 3. v PJ...Kimi je hodně dobrej a neni jedinej důvod ho za kohokoliv měnit..za dva-tři roky se vyjezdí Leclerck a donde do Ferrari..(pokavaď příští rok teda nedonde Hami)...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Hami nedojde určitě. Jako pohádka hezká, ale tam to končí. 😉

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Souhlas, Lewis do FIArri nepůjde, nechápu, proč to pořád někdo vytahuje...

McLaren fan since Ayrton Senna era (1988-93)

Daniel Ricciardo jenDalsi teepack  |  12. 06. 2018 20:59

On bude bodový rozdíl i týmovou režií. A taky je otázka, zda třeba Vettel nedostává do vozu lepší díly...

FoxPw  |  13. 06. 2018 08:25

Ferko není tak chudé a ani blbé, aby schválně jednomu jezdci dávalo horší díly.

Pepino60  |  13. 06. 2018 08:39

Týmová režie se běžně používá u všech týmů a to hlavně ke konci se upřednostňuje pilot, který má výrazně více bodů. Slovo ,,výrazně" bych prosím zdůraznil. Letos u Ferrari ještě k týmové režii nedošlo spíše to byly chyby ve strategii. Kimi je prostě slabší než Vettel. Je to tak ať se to někomu líbí nebo ne. Já mu taky fandím, ale je pravdou, že svůj vrchol má již za sebou. Sem tam se mu něco podaří, ale konzistence mu chybí.

Tak tak a konzistence je v boji o titul klíčová

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Pepino60  |  13. 06. 2018 10:04

Souhlasím. Nestačí být jen sem tam na bedně a to ještě na nejnižším stupínku. Já si myslím, že letos jezdí tak dobře i proto, že má dobré auto, které mu sedlo jak prdel na hrnec. Kdežto Seb se umí poprat i s horším vozem. Tím nechci Kimiho nikterak shazovat. Na svůj věk jezdí stále dobře a dokáže ještě leckomu zatopit, ale na ten titul ani náhodou.

Oganesson  |  12. 06. 2018 19:02

Neměl se do Ferrari vracet . Letos to už vypadalo na velké znovuzrození , a zase tohle . Nebudu řešit zda za to může Kimi sám nebo Ferrari , na to se tu najde dost lidí , ale vnímání jeho kvalit tím hodně utrpělo . V Lotusu působil špičkově , v dnešním Renaultu by mu to třeba s Hulkenbergem lépe klapalo .

Dělat u Ferrari dvojku neni žádnej med!
Nevim co nechápe starý pán.

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Kimi Räikkönen eclipsen  |  12. 06. 2018 18:03

Chyba v kvalifikaci byla jasná. Vettel letos už vyrobil horší boty a dojet 30 vteřin za kolegou s novým motorem, palivem, mazivem a s čistým vzduchem? Ferrari se snaží vytvořit Schumachera no.2 a Kimiho tam mají hlavně aby se měl Sebík na kom vyšvihnout, protože sám by to nedal.. Jako když se hezký holky tahají s tlustýma, ošklivýma, aby vypadaly hezčí.

Toho si je moc dobře vědom i Sebastian a proto za Kimim stojí, vedle mladého jezdce už by tak hvězdně vypadat nemusel.Ale ví se to všeobecně, proto Vettel nikdy neměl takovou popularitu jako Schumacher.


1 2 3

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

18. ledna | Vůz Ferrari prošel crash testy.
16. ledna | Niki Lauda opět opustil nemocnici, kde byl hospitalizován s chřipkou.
15. ledna | Závody v Evropě budou také letos začínat v 15:10.
15. ledna | Vedle Pascala Wehrleina by mohl na simulátoru Ferrari pracovat také Brendon Hartley.