Brawn se do formule 1 vrátí, předpovídá Lauda

Niki Lauda je přesvědčený, že si Ross Brawn dá jen přestávku, po níž se znovu vrátí do F1, ať už přímo nebo nepřímo.
Brawn se do formule 1 vrátí, předpovídá Lauda

Brawn předal svoji funkci šéfa týmu Mercedes Totu Wolffovi a Paddymu Lowemu. "Hodně mě to mrzí, protože jsem chtěl, aby zůstal další rok," řekl Lauda. "Ale on říká, že chce jít na ryby."

Ovšem Brawn se od formule 1 úplně neodpojí. "Snažil jsem se hodně, ale zůstává alespoň mým konzultantem, což je velmi dobré a důležité," prozradil Lauda.

A tím to podle bývalého mistra světa neskončí. "Chce si odpočinout. Takže je to velmi jednoduché. Myslím, že do důchodu nepůjde, to je jasné. Myslím, že se vrátí. Nevím, jestli s FIA nebo budě dělat něco jiného, co se mu líbí."

Další článek: Marussia se chtěla sloučit s Williamsem, potvrdil Wolff

23:36 | Marcus Ericsson vyhrál závod IndyCar v Detroitu. Pomohla mu nehoda Grosjeana. Pro Ericssona je to první vítězství od roku 2013 (GP2).
21:14 | Jedna z nejhorších věcí, které se mohou v motorsportu stát... zaseknutý plynový pedál. Felix Rosenquist je při vědomí a snad ok. odkaz
11. června | McLaren od roku 2022 vstoupí do série Extreme E.
11. června | Otec Antonia Giovinazziho Vito řekl pro La Gazzetta dello Sport, že jeho syn v minulosti dostal nabídku od Mercedesu. Měl se stát třetím jezdcem Mercedesu ve F1 a jezdit v DTM. „Ale má rudé srdce a udělal volbu, kterou považoval za správnou.“