Brawn nejedná s Hondou ani McLarenem

Šéf týmu Mercedes Ross Brawn popřel, že by se dohodl na přestupu ke konkurenci. Snaží se definovat svoji roli v Brackley pro příští rok.
Brawn nejedná s Hondou ani McLarenem

Že by měl Brawn odejít, říkají některá média, v Suzuce však přišlo kategorické odmítnutí. "S McLarenem ani Hondou nejednám," uvedl pro BBC. "Musíme dát dohromady (u Mercedesu) hodně věcí, a to je těžké, takže jednáme a hovoříme."

"Tým je ve skvělé pozici. S vozem (2014) jsme začali brzy, takže myslím, že tým bude ve velmi silné pozici, ale já se chci ujistit, že budu mít roli, kterou chci a která mě motivuje."

Brawn postupně předává vedení týmu Paddymu Lowemu, proto je třeba definovat, co přesně bude příští rok dělat. Oba jezdci každopádně chtějí, aby zůstal.

"Je to skvělý šéf. Rád s ním pracuji," řekl Lewis Hamilton. "Nevím, jaké má plány do budoucna, ale chtěl bych, aby zůstal."

Rosberg věří, že vedení týmu bude dobré v každém případě, ale také by v něm i nadále rád viděl Brawna. "Pro mě by bylo skvělé, kdyby zůstal, protože s ním dobře vycházím a myslím, že je to skvělý šéf týmu."

Další článek: GP Japonska 2013 - pátek

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.