Brawn nabízí Buttonovi zvýšení příjmů prostřednictvím sponzorů

Tým by platit nemusel.
Jenson Button se s týmem Brawn GP zatím stále nedohodl na smlouvě pro příští rok. Při oslavách v Brackley ale Ross Brawn zopakoval, že se to na 99 procent podaří. Finanční nároky mistra světa by mohli uspokojit osobní sponzoři.

"Můžeme nabídnout větší stupeň volnosti pro jezdce a to je cesta, kterou se pravděpodobně vydáme," řekl Brawn pro Guardian. "Jenson má určitou volnost pro své vlastní smlouvy, ale zároveň musí plnit závazky vůči nám."

Button akceptoval snížení platu před letošní sezónou kvůli odchodu Hondy, ale po zisku titulů požaduje, aby jeho příjmy opět vzrostly.

Pokud by mu tým dal větší volnost v oblasti osobních sponzorů, mohly by obě strany dosáhnout svého. Mistr světa by měl vyšší příjmy, nepocházely by však z rozpočtu týmu.
Další článek: Senna: Na rozdíl od ostatních týmů po mně Campos nechtěl peníze

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.