Boullier vyvrací fámy o svém odchodu z Lotusu

Eric Boullier na svém twitteru popírá zvěsti o tom, že by měl v plánu opustit svůj post šéfa Lotusu a připojit se ke konkurenci.
Boullier vyvrací fámy o svém odchodu z Lotusu

Včera v podvečer se začala éterem šířit zaručená zpráva o tom, jak šéf Lotusu Eric Boullier svůj tým opouští a nejspíš se připojí ke konkurenci, tedy k Force Indii. Hlavním šiřitelem této informace byl Anthony Rowlinson z časopisu F1 Racing. Ten tuto zprávu zveřejnil na svém twitteru a odvolával se v ní na tajný zdroj, který mu před časem prozradil i to, že k indickému týmu míří Sergio Pérez.

Eric Boullier ale ještě těsně před půlnocí téhož dne tuto informaci na svém twitteru razantně popírá. "Drazí příznivci, nikdy jsem žádné nabídky nedostal a na místo u Lotusu jsem nerezignoval. Děkuji za vaši podporu," píše Francouz.

Další článek: Felipe Massa byl obdarován motorem, který dovezl málem až k titulu mistra světa

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.