Boullier odchází z Lotusu zřejmě do McLarenu, nahradí ho Lopez

Dramatický zlom nastal u týmu Lotus. Eric Boullier skončil v roli šéfa týmu podle všeho proto, že přestoupil k McLarenu.
Boullier odchází z Lotusu zřejmě do McLarenu, nahradí ho Lopez

Přitom Boullier v závěru loňské sezóny popíral, že by měl v úmyslu Lotus opustit a věrnost Enstonu deklaroval přímo zaměstnancům továrny. Karta se ale obrátila a teď odchází, podle zatím nepotvrzených informací na Whitmarshovo místo v McLarenu. Potvrzení by mohlo přijít už dnes při představení nového vozu.

Vedení stáje Lotus se po Boullierovi ujme majitel Gérard Lopez. "Lotus F1 nikdy nestál na místě a my míříme do slibné a vzrušující sezóny 2014 s inovativním vozem, novými partnery a novou manažerskou strukturou v Enstonu. V poslední letech jsme dosáhli skvělých věcí a musíme na této cestě pokračovat," řekl.

Do vedení představenstva týmu byl oficiálně nominován Andy Ruhan. Lotus využil této zprávy také pro oznámení nového sponzora YotaPhone.

Další článek: Juncadella získal místo třetího pilota Force Indie

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.