Boullier bagatelizuje slova Dennise o Buttonovi

Zatím žádný z pilotů McLarenu to nemá pro příští rok jisté a vlastně ani nikdo pořádně neví, co po nich McLaren chce. Vloni vyhodili Péreze, protože nedokázal dostatečně zatápět Buttonovi. Nyní zase pohrozil Dennis Buttonovi, protože nedokáže stabilně porážet Magnussena.
Boullier bagatelizuje slova Dennise o Buttonovi

„No tak, Jensone, jsi mistr světa a věc, kterou můžeš dělat naprosto konzistentně, je porážet svého týmového kolegu“, vzkázal mistru světa z roku 2009 nedávno Dennis přes média.

Ron Dennis vystřelil na Buttona varovný výstřel

Ron Dennis vystřelil na Buttona varovný výstřel

Eric Boullier ale slova Rona Dennise zlehčuje. „Za prvé, je to historka o ničem, pokud to tak mohu říci. Mluvilo se o tom, probíralo se to znovu a znovu, vášnivě, jak chcete. Říkám, že Ron historicky a tradičně vždy tlačit všechny vpřed, je velmi soutěživý, miluje vyhrávání a chce vyhrávat“, říká Boullier pro ESPN.

„Pokud jde o Jensona a Kevina, já jsem s letošními výkony našich jezdců spokojený. Je třeba tlačit sebe a všechny správným směrem, takže mě to (slova Dennise) moc nepřekvapilo. Když se podíváte na ten rozhovor v původním znění, tak není tak hrozný, ale kontext byl trochu pozměněn. Když chcete zatlačit na všechny, tak zatlačíte na všechny. Jezdci, zaměstnanci, všichni v této firmě jsou pod tímto pozitivním tlakem, že budeme brzy vyhrávat. Tohle jsou má poslední slova na toto téma.“

Diskuze (1) Další článek: Bianchi zazářil v testu, nasadil lidem z Ferrari brouka do hlavy?