Bottas si starosti nedělá. Mercedes mu řekl, že o Vettela nemá zájem

Mercedes řekl, že příchod Sebastiana Vettela nevylučuje, ale přednost mají jeho jezdci: Bottas, Russell, potenciálně i Ocon. Stejnou informaci dostal i Valtteri Bottas.
Bottas si starosti nedělá. Mercedes mu řekl, že o Vettela nemá zájem

Spousta lidí by Sebastiana Vettela ráda viděla u Mercedesu. Už méně ale samotný Mercedes. Toto Wolff sice řekl, že by bylo nedůstojné Vettela rovnou odmítnout, ale přednost mají současní jezdci. Kromě Bottase se tím myslí i George Russell.

Přednost mají současní jezdci, ale nikdy nevíte. Wolff nevylučuje příchod Vettela

Přednost mají současní jezdci, ale nikdy nevíte. Wolff nevylučuje příchod Vettela

„Po celou dobu jsme byli s mým týmem velmi otevření, pokud jde o to, jaká je situace a jak to bude z hlediska smlouvy,“ řekl Bottas pro Sky Sports.

„Dostal jsem docela přímou zprávu, že ne, že neuvažují o Sebovi.“

Bottas má letos opět jen roční smlouvu. „Je to pro mě stejné jako každý rok. Neliší se to od žádné jiné sezóny. Vždy se vedou rozhovory a situace byla pro mě stejná.“

„Připadá mi to docela zábavné. Neodjel jsem ani jeden závod a někteří už sedí v mé sedačce. Několikrát mě to rozesmálo. Z této strany není žádný tlak, protože mám pro tuto sezónu ve své hlavě stále jasný cíl.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Váš názor Další článek: Aston Martin aka Racing Point odložil otevření nové továrny o rok
15:15 | Podle Mercedesu Hamilton kvůli poškození předního křídla po kontaktech s Oconem a Verstappenem přišel o 0,4 s na kolo. Hamilton po těchto kontaktech zajel ve 47. z 50 kol nejrychlejší kolo závodu.
9:38 | Update o Fittipaldim po včerejší nehodě ve F2. Jeho bratr Pietro Fittipaldi uvedl: Má zlomeninu na pravé patě, ale naštěstí jsou věci mnohem lepší, než jsme všichni očekávali. Děkuji FIA, týmu a veškerému lékařskému personálu zde v Saúdské Arábii.
5. prosince | Théo Pourchaire uveřejnil na twitteru, že je celkově v pořádku, ale neví, zda za týden pojede. Enzo Fittipaldi je podle něj zraněný.

GP Abú Dhabí 2021

Pátek 10. prosince 2021
1. trénink 10.30–11.30
2. trénink 14.00–15.00
Sobota 11. prosince 2021
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 12. prosince 2021
Závod 14.00