Bottas si starosti nedělá. Mercedes mu řekl, že o Vettela nemá zájem

Mercedes řekl, že příchod Sebastiana Vettela nevylučuje, ale přednost mají jeho jezdci: Bottas, Russell, potenciálně i Ocon. Stejnou informaci dostal i Valtteri Bottas.
Bottas si starosti nedělá. Mercedes mu řekl, že o Vettela nemá zájem

Spousta lidí by Sebastiana Vettela ráda viděla u Mercedesu. Už méně ale samotný Mercedes. Toto Wolff sice řekl, že by bylo nedůstojné Vettela rovnou odmítnout, ale přednost mají současní jezdci. Kromě Bottase se tím myslí i George Russell.

Přednost mají současní jezdci, ale nikdy nevíte. Wolff nevylučuje příchod Vettela

Přednost mají současní jezdci, ale nikdy nevíte. Wolff nevylučuje příchod Vettela

„Po celou dobu jsme byli s mým týmem velmi otevření, pokud jde o to, jaká je situace a jak to bude z hlediska smlouvy,“ řekl Bottas pro Sky Sports.

„Dostal jsem docela přímou zprávu, že ne, že neuvažují o Sebovi.“

Bottas má letos opět jen roční smlouvu. „Je to pro mě stejné jako každý rok. Neliší se to od žádné jiné sezóny. Vždy se vedou rozhovory a situace byla pro mě stejná.“

„Připadá mi to docela zábavné. Neodjel jsem ani jeden závod a někteří už sedí v mé sedačce. Několikrát mě to rozesmálo. Z této strany není žádný tlak, protože mám pro tuto sezónu ve své hlavě stále jasný cíl.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Aston Martin aka Racing Point odložil otevření nové továrny o rok

10:36 | Podle Auto Hebdo u Renaultu končí šéf motorářů Rémi Taffin. U týmu pracuje 22 let.
3. srpna | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
3. srpna | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
3. srpna | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.