Bottas si starosti nedělá. Mercedes mu řekl, že o Vettela nemá zájem

Mercedes řekl, že příchod Sebastiana Vettela nevylučuje, ale přednost mají jeho jezdci: Bottas, Russell, potenciálně i Ocon. Stejnou informaci dostal i Valtteri Bottas.
Bottas si starosti nedělá. Mercedes mu řekl, že o Vettela nemá zájem

Spousta lidí by Sebastiana Vettela ráda viděla u Mercedesu. Už méně ale samotný Mercedes. Toto Wolff sice řekl, že by bylo nedůstojné Vettela rovnou odmítnout, ale přednost mají současní jezdci. Kromě Bottase se tím myslí i George Russell.

Přednost mají současní jezdci, ale nikdy nevíte. Wolff nevylučuje příchod Vettela

Přednost mají současní jezdci, ale nikdy nevíte. Wolff nevylučuje příchod Vettela

„Po celou dobu jsme byli s mým týmem velmi otevření, pokud jde o to, jaká je situace a jak to bude z hlediska smlouvy,“ řekl Bottas pro Sky Sports.

„Dostal jsem docela přímou zprávu, že ne, že neuvažují o Sebovi.“

Bottas má letos opět jen roční smlouvu. „Je to pro mě stejné jako každý rok. Neliší se to od žádné jiné sezóny. Vždy se vedou rozhovory a situace byla pro mě stejná.“

„Připadá mi to docela zábavné. Neodjel jsem ani jeden závod a někteří už sedí v mé sedačce. Několikrát mě to rozesmálo. Z této strany není žádný tlak, protože mám pro tuto sezónu ve své hlavě stále jasný cíl.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Aston Martin aka Racing Point odložil otevření nové továrny o rok

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.