Bottas: Příští rok u Williamsu, pak se uvidí

Valtteri Bottas je přesvědčen, že to nejlepší pro jeho kariéru je momentálně setrvat u Williamsu.
Bottas: Příští rok u Williamsu, pak se uvidí

Williams během GP Itálie potvrdil, že pro něj příští rok budou jezdit Valtteri Bottas a Felipe Massa. Autosport se zeptal Bottase, zda se alespoň koutkem oka poohlížel jinam.

„To je práce mého managementu a nemají tendenci mluvit se mnou o těchto věcech. Ale pochybuji, že se něco dělo, protože Williams byl rozhodně prioritou pro příští rok a to zejména, když vidíme, jak moc se zlepšil a co dělá v továrně a na závodech,“ říká Fin.

Bottas do McLarenu? Podle Häkkinena je to přirozené

Bottas do McLarenu? Podle Häkkinena je to přirozené

Podle Bottase jde Williams správným směrem a mohl by se ještě zlepšit. „Myslím, že je to nejlepší místo pro příští rok,“ pokračuje Bottas.

„Tým je čím dál silnější, takový je můj pocit. V tuto chvíli se soustřeďuji na konec této sezóny, každý závod se snažím získat maximum bodů a je dobré vědět, že zůstávám také příští rok, takže můžeme usilovat o dobré výsledky.“

„Co se stane potom, o tom je ještě brzy spekulovat, nebo abych na to myslet. Musím se soustředit na současnost, pak na příští rok a poté bude úkolem mých manažerů, aby na tyto věci mysleli, ne mým.“

Bottas je hvězdou sezóny, říká Vidžaj Mallya

Bottas je hvězdou sezóny, říká Vidžaj Mallya

Diskuze (12) Další článek: Räikkönen chce ukončit kariéru u Ferrari, ale neví kdy
13:38 | Fernando Alonso zdá se pojede v USA se designem helmy, kterým chce podpořit sopečnou erupcí zasažený ostrov La Palma. Více uveřejní ve čtvrtek.
12:36 | Bývalý šéf motorářů Renaultu Remi Taffin našel novou práci. Bude technickým ředitelem společnosti ORECA, který působí ve vytrvalostních závodech.
17. října | Kimi Räikkönen dnes slaví 42. narozeniny.
16. října | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink 18.30–19.30
2. trénink 22.00–23.00
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00