Bojovat o titul chce také Mark Webber

Australan je se svými letošními výkony velmi spokojený.
Při diskuzích o letošním mistru světa se tak trochu zapomíná na Marka Webbera, který je v tabulce šampionátu těsně za týmovým kolegou Vettelem. Webber chce ale samozřejmě o titul bojovat také a domnívá se, že výkony podává dobré.

"Dosahuji celkem dobrých výsledků," řekl Webber pro SkySports. "V neděli odpoledne bývám velmi konzistentní. Stále věřím, že můžu získat hodně bodů."

"Jestli to bude stačit na přední umístění, to se uvidí. Jsem tu a ano, se svými letošními výkony jsem zatím velmi spokojený."

Mark Webber měl obtížný vstup do sezóny, loni na podzim si zlomil nohu a s rehabilitací musel velmi pospíchat. V prvních závodech ho porážel týmový kolega, ale ve Španělsku, Monaku a Turecku byl úspěšnější Webber. V poslední Grand Prix znovu podlehl Vettelovi, ale tým se mohl radovat z dvojitého vítězství. Rozdíl 3,5 bodu však Australanovi dává velké šance na úspěch.

"Stáčí málo, aby se situace otočila, takže se těším na Nürburgring. Mohly by tam být proměnlivé podmínky a pak jedeme do Budapešti. Čeká nás několik dobrých závodů, která pro nás budou zkouškou a já se na to těším," dodal.
Další článek: Heidfeld chce zůstat u BMW Sauberu, ale jedná i s ostatními týmy

Témata článku: