Bob Bell nastoupí k Ferrari v březnu

Bývalý technický ředitel Mercedesu Bob Bell zřejmě skutečně zamíří do Ferrari, kde by měl začít pracovat už v březnu.
Bob Bell nastoupí k Ferrari v březnu

Bob Bell působil předtím mimo jiné dlouhá léta u Renaultu. K Mercedesu přešel v roce 2011 a na začátku letošní sezóny oznámil svou rezignaci. Podle italského deníku La Gazzetta dello Sport nastoupí Bell k Ferrari už v březnu příštího roku.

U Ferrari probíhá poměrně velká reorganizace. Přišlo na 60 nových posil a změny se dotkly také nejvyšších postů. Po řadě velkých jmen skončil nedávno šéf Scuderie Marco Mattiacci a s velkou pravděpodobností by měl odejít také hlavní designer Nikolas Tombazis. Toho by měl nahradit jeho zástupce Simone Resta.

Podle Omnicorse by do Maranella mohl dokonce přijít designer Rob Marshall z Red Bullu. Úplně jistou pozici nemusí mít ani Pat Fry. 

Bell odešel z pozice technického ředitele týmu Mercedes

Bell odešel z pozice technického ředitele týmu Mercedes

Ferrari po příchodu Vettela posiluje

Ferrari po příchodu Vettela posiluje

Další článek: Räikkönen je přesvědčen o pokroku Ferrari v příštím roce

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10