Bez Lewise by byl Mercedes za Ferrari a Red Bullem, říká Berger

Hamiltonovi letos končí smlouva s Mercedesem, ale nikdo nepochybuje o tom, že brzy dojde k prodloužení.
Bez Lewise by byl Mercedes za Ferrari a Red Bullem, říká Berger

V případě nové smlouvy jde o velké peníze. Podle Sport Bild má Hamilton podepsat na léta 2019 až 2021 za 60 milionů dolarů ročně.

Toto Wolff potvrdil, že ruka je už téměř v rukávě. „Jsme na stejné vlnové délce, ale taková smlouvá má přes 100 stran s odpovídajícím počtem počtem bodů, které je třeba řešit.“ 

Mercedes vysvětlil party mód. Kvalifikační režim nasazuje jen občas

Mercedes vysvětlil party mód. Kvalifikační režim nasazuje jen občas

Podle bývalého jezdce Gerharda Bergera si vysoký plat Hamilton zaslouží. „Bez Lewise by byl Mercedes třetí za Ferrari a Red Bullem,“ řekl. „Hamilton je nejrychlejším jezdcem na startovním roštu a může znamenat rozdíl, takže Mercedes musí udělat vše, aby si ho udržel.“ 

Foto: Getty Images / Clive Mason

Další článek: Den zlomu už zítra! Formuli 1 čeká krvavý pátek

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.