Bernie Ecclestone se stal obětí loupežného přepadení

Šéf formule 1 Bernie Ecclestone byl ve středu v Londýně přepaden a oloupen, když se večer vracel do svého bytu poblíž Hyde Parku s přítelkyní Fabianou Flosiovou.
Bernie Ecclestone se stal obětí loupežného přepadení

Incident se odehrál kolem půl jedenácté večer. Ecclestona a jeho přítelkyni přepadli čtyři muži a obrali je o hodinky a klenoty v údajné celkové hodnotě 200 tisíc liber. Policie se domnívá, že jde o organizovaný gang, který se specializuje na bohaté lidi.

Při přepadení utrpěl Ecclestone drobné poranění hlavy a byl ošetřen v nemocnici, ale ve čtvrtek byl už zpět v práci. Pro šéfa formule 1 to nebylo první přepadení, před čtyřmi lety se ho při podobném incidentu zloději snažili připravit o jeho Mercedes.

Shodou okolností šéf formule 1 během Grand Prix Brazílie komentoval přepadení Jensona Buttona slovy, že Sao Paulo není nebezpečnější než jiná místa, protože podobné věci se můžou stát kdekoliv na světě.

Diskuze (54) Další článek: Už ani jména jako Kimi Räikkönen se neobejdou bez sponzorů, lamentuje Klien
26. května | Verstappen má pro závod 5 sad čerstvých hyperměkkých pneumatik. Tolik jich ale asi potřebovat nebude. odkaz
26. května | Laudy se zeptali, jak by řešil Verstappena: Vyměnil Za koho? Jeho mozek!
26. května | Ferrari si nakonec nechá nové zadní zavěšení. Ve čtvrtek po problémech v Barceloně zkoušelo zpět staré zavěšení. To… odkaz

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink Ricciardo (1:12.126)
2. trénink Ricciardo (1:11.841)
Sobota 26. května 2018
3. trénink Ricciardo (1:11.786)
Kvalifikace Ricciardo (1:10.810)
Neděle 27. května 2018
Závod Ricciardo