Bernie Ecclestone se prý stane znovu otcem

Bernie Ecclestone letos 28. října oslaví devadesátku. Přesto se má prý stát znovu otcem.

F1-Insider.com ve spolupráci se Sport1 a také novinář Roger Benoit přinesli informaci, že se bývalý šéf formule 1 Bernie Ecclestone stane po čtvrté otcem. Jeho současná manželka Fabiana (41) je těhotná. Dítě se má narodit v červenci a podle Benoita bude mít Ecclestone prvního syna. 

Bernie Ecclestone poznal svou současnou manželku během Grand Prix Brazílie před deseti lety. V roce 2012 se s ní oženil.  

Fabiana Ecclestone pochází z Brazílie, kde Ecclestone koupil velkou kávovou plantáž a v zemi tráví velkou část svého času. 

Stát se otcem skoro v 90 letech je poněkud neobvyklé, ale rekord to není. Ten drží jistý Američan, který se stal otcem dokonce v 96 letech. Ecclestone tak alespoň překoná svého přítele Micka Jaggera, který se stal otcem v 73 letech.

Ecclestone má z předešlého manželství tři dcery: Tamaru (35), Petru (31) a Deborah (65).

Foto: Getty Images / Lars Baron

Další článek: Více závodů na jedné trati? Silverstone by nebyl proti

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.