Bernie Ecclestone chystá svatbu

Šéf formule 1 se sice před časem zařekl, že už nikdy před oltář nepůjde, láska k jeho současné partnerce ovšem velí jinak.
Bernie Ecclestone chystá svatbu

Po vpravdě náročném a nákladném rozvodu s dnes již bývalou manželkou Slavicou Bernie Ecclestone sám nezůstal a začal randit s brazilskou právničkou Fabianou Flosi. Věkový rozdíl šestačtyřiceti let není žádnou překážkou a podle informací Richarda Kaye z Daily Mail co nevidět bude svatba.

"Jsme oficiálně zasnoubeni. A brzy nejenom to. Jsme velice šťastni a otázkou není zda, ale kdy se vezmeme. Máme spolu výborný vztah. Jsme spolu dva roky a hlavním motorem našeho vztahu je Fabianin skvělý smysl pro humor. Taky ale musím říct, že doma netropím absolutně žádné vylomeniny a myslím, že má štěstí, že mě má," řekl jedenaosmdesátiletý miliardář. 

Fabiana nyní nosí diamantový zásnubní prsten, jehož hodnota se odhaduje na sto tisíc liber. Ecclestone sám v žertu prohlásil, že když žádal svou milou o ruku, na kolena si rozhodně neklekal, už proto, že měří takřka o dvacet centimetrů méně. Pořád to však není tak markantní rozdíl jako v případě Slavici Ecclestone, která svého bývalého převyšovala o třicet centimetrů.

Ecclestone se bude ženit již potřetí. Z prvních dvou svazků má celkem tři dcery, Deborah z prvního a Tamaru s Petrou z druhého manželství.

Další článek: Logistika formule 1 aneb kolem světa autem, lodí i letadlem

19:29 | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
18:22 | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
17:41 | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
17:26 | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.