Berlín začal prodávat vstupenky za závod formule E

Pokud chcete vidět řadu bývalých jezdců formule 1, získat jejich podpis a vidět je v čistokrevném závodění, tak máte na konci května tu nejlepší možnost. V sobotu 23. května se jede závod elektrické formule E v Berlíně.
Berlín začal prodávat vstupenky za závod formule E

Berlínský závod je nepochybně nejbližší příležitostí k návštěvě závodu formule E pro českého fanouška. Záměrně píšeme nejbližší, protože tou nejlepší může být za určitých okolností a osobních preferencí Londýn. Ten totiž před pár dny potvrdil, že uskuteční hned dva závody (v sobotu a v neděli).

V Berlíně se budou elektrické formule E prohánět po okruhu od Rodriga Nunese, který ho vybudoval na bývalém letišti Tempelhof. Okruh o délce 2,47 km nabízí 17 zatáček.

Velmi příjemná je cena vstupenek a to nejen v kontrastu s formulí 1. Nejdražší stojí 45 euro, nejlevnější 10 euro při koupi do konce dubna. V ceně by měl být i vstup na doprovodný program včetně autogramiád jezdců. Podrobnosti zde

Další článek: Wolffová vyzvala FIA k úpravě pravidel pro super licenci

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.