Během GP Španělska chystá Liberty pro fanoušky další novinky

Když chtějí více předjíždění, tak nemusí vymýšlet nějaké usnaňovací výmysly. Stačí dát týmům v pravidlech větší volnost a otočit startovní rošt. Týmy samy vyvinou auto schopné předjíždět, když budou muset startovat zezadu. Teď dělají auto, které má všem na čistém vzduchu ujet, ale když jim ten čistý vzduch někdo zamotá, tak se jim ta dokonale naladěná soustava vírů na autě zhroutí.

Martin87 F1  |  10. 05. 2017 09:38

Ja porad nechapu, jak si lidi to obraceni rostu predstavuji. Jakou motivaci k zajeti co nejrychlejsiho kola by jezdec mel, kdyby to znamenalo, ze ho to posune na horsi startovni pozici?

Přesně tak, hotový nesmysl. Když už by se něco takového zavést muselo, tak bych to viděl podle pozice v posledním závodě, třeba. Ale to je něco šíleného, tohle se doufám nikdy nezavede..

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Martin87 F1  |  10. 05. 2017 10:18

To by pak kazdy, kdo by nebyl na bodovane pozici, radeji odstouopil, aby v pristim zavode startoval z lepsiho mista.

Nebo by se za kvalifikaci dávali třeba poloviční body.
Pořád je to ale šaškárna, co by F1 zabila.

Forza Ferrari !!!

Tony70  |  10. 05. 2017 08:50

Na úvod by stačilo, aby už konečně v pátém závodě korektně fungovalo zobrazování grafických údajů pro televizní diváky ...
A jako jeden z mnoha, který sociální sítě nesnáší a nepoužívá, tak bych byl pro, aby právě na oficiálních stránkách F1 com bylo více informací. Každý tým tam má svou vizitku, tak at´ tam vkládají videa z Paddocku a podobné zajímavosti či zprávy. Fanoušek tak bude mít vše pohromadě, najde si, co chce a hlavně nemusí číst dementní komentáře na sociálních sítích ...

C Jay  |  10. 05. 2017 08:48

Více předjíždění a v Barceloně? OK.