Barrichello se chce Buttonovi "pomstít" v Silverstonu

Rád by připravil týmového kolegu o úspěch na domácí půdě.
Rubens Barrichello sní o titulu mistra světa, ale letos ještě ani jednou neporazil Jensona Buttona. Rád by to ovšem dokázal v Grand Prix Velké Británie, kde by chtěl britskému kolegovi upřít domácí úspěch.

"Nechci jen vyhrát závod. Chci tam hat-trick. Chci vše. Chci nejrychlejší kolo, chci pole position," řekl o Silverstonu Barrichello.

Brazilec ví, že Grand Prix Velké Británie je pro Buttona zřejmě tím nejdůležitějším závodem sezóny.

"Ano, asi něco jako pro mě Brazílie. Ale po sedmnácti letech už v tom nejsou žádné emoce. Musíte vyhrát a když máte příležitost, nepřemýšlíte dvakrát. I když si to užíváme, nejen po profesní stránce, ale také z osobního pohledu, protože spolu chodíme na večeře a tak dále, řekl by to samé. Chtěl by vyhrát v Brazílii a nemusí o tom ani přemýšlet," řekl Barrichello o Buttonovi.

Vzhledem ke svým jedinečným vlastnostem patří Silverstone mezi oblíbené tratě jezdců a Barrichello na něm loni dokonce vystoupil po deštivém závodu na stupně vítězů, navzdory slabé formě Hondy.

"Silverstone je můj nejoblíbenější. Je to místo, které mám velmi rád. Ta trať je podle mě fantastická. Je pravda, že mě bolí, že Silverstone nemůže být v kalendáři pro příští rok, víc než Kanada," dodal Barrichello.
Další článek: Brabhamovi budou bránit použití svého jména soudní cestou

28. září | Mika Häkkinen dnes slaví 52. narozeniny.
27. září | Nezapomeňte, že závod dnes začíná už ve 13:10.
27. září | Nehoda ve F2, která po osmi kolech ukončila závod. Jezdci jsou ok... odkaz