Barichello za Caterham nepojede

Rubens Barrichello odmítl, že by v Abú Dhabí nastoupil vedle Kamuje Kobajašiho za Caterham.
Barichello za Caterham nepojede

Rubens Barrichello měl prý původně nastoupit v posledních třech závodech za Caterham. Tým ale potkaly problémy, takže z toho nakonec sešlo. Včera se objevily spekulace, že by bývalý jezdec Ferrari nastoupil za Caterham alespoň v Abú Dhabí.

„Když jsem odešel z formule 1, vyšel jsem předními dveřmi,“ říká Barrichello. „Bylo to úžasné a jsem hrdý na těch 19 let. Pak mě ale napadlo se ještě jednou rozloučit v Brazílii. Dohoda byla pouze na Brazílii.“

Na otázku, zda by přijal nabídku od Caterhamu pro Abú Dhabí, Barrichello odpověděl: „To není o tom přijmout nebo nepřijmout. Situace byla jasná, dohoda se týkala jen Brazílie. O Abú Dhabí jsme nemluvili.“ 

Další článek: Mark Webber nenechal na současné F1 nit suchou

18:23 | Novou smlouvu má mít také Spa... nejméně do roku 2022.
12:23 | Roger Penske potvrdil, že se Ferrari zajímá o vstup do IndyCar od roku 2022, kdy budou zavedeny hybridní motory.
4. června | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
4. června | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.