Autosport: Alonso bude brzy potvrzen, Woking řeší, koho vedle něj

Po závodě v Brazílii si Alonso dělal legraci z novinářů s tím, že si nemyslí, že se jeho budoucnost rozlouskne před posledním závodem a že do Austrálie je ještě času dost. Autosport má ale informace, které tvrdí opak.
Autosport: Alonso bude brzy potvrzen, Woking řeší, koho vedle něj

Alonso se podle Autosportu vrací do McLarenu, za který jezdil v roce 2007 a neodešel z něj úplně v dobrém.

Podle Autosportu může být příchod Alonsa oznámen před Abú Dhabí. McLaren se nyní zasekl na jednom problému. Ve Wokingu řeší, koho z dvojice Magnussen, Button si vedle Alonsa ponechají.

Magnussen: pro dánského závodníka hovoří jeho letošní tempo a fakt, že je mladý. Navíc mu McLaren nemusí platit tolik, jako zkušenému Buttonovi, který je navíc mistrem světa. To je docela důležité, protože smlouva s Alonsem má být giganticky vysoká. 

Button: pro Buttona hovoří jeho zkušenosti, vazba na Japonsko (přítelkyně).

Alonso by podle Autosportu vedle sebe viděl raději právě Buttona, aby společně dotáhli McLaren zpět na vrchol do nejdříve.

Další článek: Formule 1 je na pokraji občanské války

17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna
25. února | Vůz Astonu Martin ponese označení AMR21.
25. února | Haas bude mít prezentaci 4. března v 9:00. Není jasné, zda uvidíme nové auto, tým píše o novém zbarvení.