Aston Martin? Pérez by byl rozhodně pro

Force India se může příští rok stát Astonem Martin. Jednání sice ještě neskončila, ale Sergio Pérez by byl určitě pro.
Aston Martin? Pérez by byl rozhodně pro

Do dohody mezi Force Indií a Astonem Martin má být zapojen ještě Johnnie Walker, takže podle Autosportu by mohly být vozy indického (indickým by nejspíše zůstal) týmu zbarveny do modré a zlaté.

„Je to velká značka a vy se vždy snažíte být spojení s velkou značkou, s velkým výrobcem,“ řekl Pérez. „Takže, pokud přijde Aston, pro mě jako pro jezdce to bude velmi, velmi dobré.“

Pérez také připouští, že by se týmu hodilo více peněz. „Chcete-li udělat další krok, potřebujete lepší rozpočet. Věřím tomu týmu. Znám plány na příští rok, takže si myslím, že jsme na tom dobře. Doufejme, že si zajistíme páté místo v Poháru konstruktérů, což je priorita o tomto víkendu. Příští rok se musíme zlepšit. Pokud letos skončíme pátí, příští rok musíme skončit čtvrtí,“ dodává Mexičan.

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Učíme se, říkáme to pořád, ale je to tak, vysvětluje Button

10:36 | Podle Auto Hebdo u Renaultu končí šéf motorářů Rémi Taffin. U týmu pracuje 22 let.
18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
3. srpna | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
3. srpna | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.