Arrivabene sní o vítězství Räikkönena

Je to už hodně dlouho, co Kimi Räikkönen vyhrál velkou cenu formule 1. Naposledy se tak stalo v Grand Prix Austrálie 2013 v barvách Lotusu. Letos k tomu má potřebně rychlý vůz. Dočká se?

Kimi Räikkönen byl k vítězství letos nejblíže v Monaku, kde vybojoval pole position. O první místo ale nakonec přišel. V boxech se před něj dostal Sebastian Vettel.

Maurizio Arrivabene ale nepochybuje o tom, že Räikkönen může letos získat své v pořadí 21. vítězství v F1.

„V Monaku ukázal, že toho je schopen,“ řekl Arrivabene pro Crash.net. „Také v Maďarsku byl skoro tam. Byl bych rád, kdyby Kimi v průběhu této sezóny vyhrál závod.“

„Pro mě by to bylo jako sen, protože v posledních třech letech pracoval velmi tvrdě. Pokud vyhraje, budu šťastný.“

Další článek: Montoya si vyzkoušel hypercar od Bugatti a hned z toho byl rekord

12:50 | Pierre Gasly potvrzen v týmu AlphaTauri pro rok 2021.
9:35 | Mercedes a Aston Martin budou více spolupracovat, což se určitě promítne i ve F1. Mercedes navýší podíl v Astonu na 20 %. Ten získá přístup k technologiím elektrických pohonů.
18:46 | Kvůli dvoudennímu víkendu v Imole se musela měnit pravidla a další věci. Méně bude i pneumatik. Místo 13 sad jen 10: dvě sady tvrdých, dvě střední a šest měkkých. Tři sady musí být po tréninku vráceny.
18:15 | Roman Staněk byl odpoledne v Jerezu nejrychlejší v testech... formule 3 měla v datech chybu. Opravujeme to...