Analýza: Jak Hamilton vyhrál v Šanghaji souboj s Vettelem

Úprava na hovno  |  23. 04. 2011 21:48

Podle Tvých reakcí je znát, že se čertíš oprávněně. Komu by se taky líbilo být odhalen u podvodu a ještě k tomu přijít o tak jednoduchý a laciný kšeft.
Ber to tak, že tady Ti pšenka nepokvete a budeš nuset jít oblbovat lidi někam jinam.

Paulmw F1  |  24. 04. 2011 19:04

přečti si laskavě mojí reakci!!! chce se mi z vás zvracet!!!! jestliže se sbírání autogramů nevěnuješ aktivně nemůžeš to přece kurva posuzovat!!! lidi vy ste tak hnusný a zlý!!!

Paulmw F1  |  22. 04. 2011 09:24

Milí chytráci z předchozí diskuze!
kiminen a Ferrarist F458
Píšete tady, že Marek neví o čem mluví! Ten člověk navšťevuje pravidelně Grand Prix, znám ho! I jiné akce! Jezdíme spolu necháváme si podepisovat různé věci! Důvod, proč občas prodáváme já nebo on je ten že chceme našetřit peníze na další akce typu GT1, Grand Prix, protože nás nebaví sedět u F1SPORTS jako vy a denně se tady hádat o píčovinách! Víte kulový kolik stojí taky poštovný do ciziny!
Předevčírem jsem dostal dopis od Jacka Brabhama, signatura je identická! Je mu 85 let! Až nám bude jako jemu (jestli) tak se budeme podepisovat stejně kostrbatě (jestli)! Přesně tím si krásně zjistíte z kterých let eventuelně podpis může být. Nic proti všem kšiltovkařům, ale když kšiltovka má hodnotu 5000Kč, nenechal bych si jí snad ani. Newim kdo by riskoval s ní vyjít ven a nechat si jí pocákat vodou nebo deštěm a nedej bože aby se na mě vysral holub! To je nesmysl! Můžete si jí nechat leda na podstavci a blistru na modely. Proto si necháváme podepisovat fotky!
Je naprosto evidentní, že tady vyvolávat spory baví určité jedince, kteří si myslí, že když pravidelně navštěvují F1SPORTS, že můžou soudit o něčem o čem nemaj ani z daleka páru!!!!!!
Fakt se mi chce zvracet, protože tím urážíte u mojí práci!

kiminen  |  23. 04. 2011 15:59

Taky se mi chce zvracet z té tvojí práce.
odívej já mám taky podepsané nejaké veci od jiných jezdců.Ale je to originál u kterého jsem byl.A jsem u toho vyfocený s tím jezdcem.A to je pro me důležité.Je to pravé fanouškovské víš?A nikdy bych to neprodal.Je to proste o fanouškovství a né jak píšeš ty o TVOJÍ PRÁCI.Tak obchodujte dál kluci a at se daří.Vy Obchodníci

Paulmw F1  |  23. 04. 2011 20:29

máě pocit, že když mi například Brabham napíše krátkou odpověď, že je to falzifikát? je vidět, že nevíš očem mluvíš...to ti nemám za zlý, protože každej nemusí sbírat podpisy, ale to neznamená, že tady budeš psát o tom jak na někom vyděláváme a říkat, že to co děláme je špatný! jsou prostě fanoušci a fanoušci...když se ti to nelíbí vůbec si na původní příspěvky nemusel reagovat když tě to nezajímá...nepochopil jsi o co nám jde...můj cíl je mít podepsaný všechny mistry světa...z těch všech, kteří jsou živí nemám už jen Mansella, Villeneuva, D. Hilla, Surteese, toť vše! když získám jejich podpis jeden prodám, vyměním atd...a můžu pokračovat a shánět další...
nevnucuju ti muj názor jenom nevidim důvod proč urážet a schazovat naše zájmy!

kiminen  |  23. 04. 2011 21:57

Já proste žasnu.Nevíš jak to v živote chodí.Tak se dál ukájejPřeju ti to.Když je to teda tvůj koníčekJo a jestli chceš tak Mansella ti klidne pošlu a zadara

Paulmw F1  |  24. 04. 2011 19:11

většího hlupáka než tebe sem fakt dlouho nepotkal! jak to můžeš posuzovat když nejsi sběratel!!!!! ááááá!!! fakt šílim! další Američan z Vysočan!!! fakt už nemám slušnejch slov! to je na mě moc!
ty nejsi fanoušek, kdyby si totiž byl, byl by pro tebe podpis jezdce svatej, protože by sis těch lidí měl vážit...to vypovídá o tom jak si vážíš těhle lidí! věnujou závodění celej život a ty mi napíšeš, že mi podepíšeš Mansella a pošleš zadarmo! Chápu, že chceš mít pravdu, ale ukázal ses jako absolutní blb co musí mít pravdu za každou cenu!

Marek Ostrý  |  20. 04. 2011 17:20

Laudu mam urcite rad, je to legenda, ale zaroven je to nejdostupnejsi jezdec F1 na ziskani podpisu. Mas pravdu, tu aukci jsem mel zverejnit jinak. jinak adresu jsem ziskal od Stirlinga Mosse a pochybuji, ze by nebyla spravna. Je primo k Jackovi domu a urcite tam nesedi nekdo fiktivni.

mílý Marku Ostrý, mám čepici Ferrari kterou mě osobně podepsali Lewis, Alonso, Kimi, Vettel a Fisi v Monze 2009, Takže mám na jedný čepici podpisy 4 mistrů světa a Fisiho, který v barvách Ferrari odjel jen pár závodů. Měl jsem už možnost ji prodat za 5000......... jen jsem se tý nabídce zasmál, tím spíš že to podepisování mám natočený na videu. Ale proto to neříkám, chci jen říct že i dnešní jezdci dávájí autogramy, jedinej Kimi u toho byl jak studenej čumák a nejvýc "vychechtanej" byl Alonso a Vettel

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

Marek Ostrý  |  20. 04. 2011 00:45

Ale to je pravda, na F1 jezdím také a spoustu podpisů mám z osobních setkání. Ta čepice je určitě super. Já si na Monze nechávám podepisovat modely. Jenže tam jezdí sám, tak nestíhám v tom chaosu dokumentovat, jak mi to podepisují. Mě akorát vytáčí, viz komunikace níže, že když někdo nabídne k prodeji podpis člověka, který je méně dostupný než současný jezdci, tak je hned za podvodníka. Sám víš, že je to někdy boj. Proto je ta aukce od koruny, aby si určil hodnotu každý sám. Kdybych byl vekslák, což si tu o mě myslí, tak dám pevnou cenu. Takhle je na každém, kolik nabídne. Nehledě na to, že k většině podpisů dávám i obálky, ve kterých to dorazilo.

ale já je na druhou stranu i chápu, v roce 98 tam ve stánku Ferrari prodávali podepsanou čepici Kimiho a já ji nekoupil proto že za na chtěli 100 euro (30 stála čepice) ale i proto že jsme neměl jistotu že to je opravdu jeho podpis. Takže to tady přestaň dál řešit, ti kteří pravosti věří ti to tu psát nebudou ale spíš přihoděj, tady ti napíšou jen ti co to chtěj jen kritizovat. Ale osobně si myslím že jsi měl prve napsat že to nabízíš ty sám a jak jsi ten podpis získal.

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

Marek Ostrý  |  20. 04. 2011 11:42

v roce 98 Kimi v F1 jeste nebyl, 2001 se objevil v Sauberu. Ale kazdopadne tady na foru jsou jen kritici. Jsi alespon prvni, s kym se da normalne bavit.

jééé sorry, jasně že ne 98 ale 2008, Byla to čepice k jeho titulu z roku 2007

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

Marek Ostrý  |  19. 04. 2011 22:51

Na aukru se draží autogram Jacka Brabhama. Bomba!!!!
http://aukro.cz/jack-brabham-mistr-sveta-...

kiminen  |  19. 04. 2011 22:55

To jsou ale lidi co? Blázni:-S


1 2 3 4 5 ... 8