AMuS: Alonso může ve Ferrari skončit, kdy chce

Německý Auto Motor und Sport přinesl zajímavou informaci. Už dříve se spekulovalo, že má Alonso ve smlouvě výkonnostní klauzuli, Němci nyní nastínili, jak vypadá.
AMuS: Alonso může ve Ferrari skončit, kdy chce

Je 1. září, děti jdou do školy a Fernando Alonso může jít na poštu s dopisem o ukončení smlouvy ve Ferrari. Pokud totiž dnes ztrácí v šampionátu více než 25 bodů na lídra, může prý na konci sezóny odejít. Alonso je momentálně v šampionátu čtvrtý a na Rosberga ztrácí 99 bodů.

McLaren chce Vettela nebo Alonsa

McLaren chce Vettela nebo Alonsa

Je ovšem nepravděpodobné, že by Španěl na konci sezóny odešel, ačkoliv závodní sedačku by neměl problém sehnat. McLaren se nikterak netají tím, že je v jeho hledáčku právě on nebo Sebastian Vettel. Příchod některého z nich je ale očekáván spíše až v roce 2016 nebo dokonce později.

McLaren bude příští rok spolupracovat s Hondou, která mu bude dodávat pohonné jednotky a byla by ochotná zřejmě i přispět na některého ze zmíněných pilotů. 

Diskuze (24) Další článek: Video: Verstappen boural při marketingové akci
20:20 | Fernando Alonso se připojí k Vettelovi a Russellovi a nasadí větší počet nových komponent – start z konce pole.
22. října | Toto Wolff přiznal, že Mercedes má problémy se spolehlivostí, kterou stále úplně nepochopil. Bottas nasadil šestý motor.
22. října | Valtteri Bottas nasazuje šestý motor. Dostane penalizaci 5 míst.
22. října | Kromě Vettela odstartuje z poslední řady v Austinu také George Russell. Také on nasadí novou pohonnou jednotku.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00