AMuS: Alonso může ve Ferrari skončit, kdy chce

Německý Auto Motor und Sport přinesl zajímavou informaci. Už dříve se spekulovalo, že má Alonso ve smlouvě výkonnostní klauzuli, Němci nyní nastínili, jak vypadá.
AMuS: Alonso může ve Ferrari skončit, kdy chce

Je 1. září, děti jdou do školy a Fernando Alonso může jít na poštu s dopisem o ukončení smlouvy ve Ferrari. Pokud totiž dnes ztrácí v šampionátu více než 25 bodů na lídra, může prý na konci sezóny odejít. Alonso je momentálně v šampionátu čtvrtý a na Rosberga ztrácí 99 bodů.

McLaren chce Vettela nebo Alonsa

McLaren chce Vettela nebo Alonsa

Je ovšem nepravděpodobné, že by Španěl na konci sezóny odešel, ačkoliv závodní sedačku by neměl problém sehnat. McLaren se nikterak netají tím, že je v jeho hledáčku právě on nebo Sebastian Vettel. Příchod některého z nich je ale očekáván spíše až v roce 2016 nebo dokonce později.

McLaren bude příští rok spolupracovat s Hondou, která mu bude dodávat pohonné jednotky a byla by ochotná zřejmě i přispět na některého ze zmíněných pilotů. 

Další článek: Video: Verstappen boural při marketingové akci

14. srpna | Třicet jedna let od úmrtí Enza Ferrariho: Životní příběh a odkaz nerudného génia z Maranella | odkaz odkaz prostřednictvím @infocz_web
12. srpna | Týmy formule 1 musí během léta na dva týdny uzavřít továrny. Většina týmů si zřejmě vybírá přestávku ode dneška.
8. srpna | Mexiko zůstane ve F1 nejméně do roku 2022.
8. srpna | Robert Kubica dokončil všechny letošní závody. Přesto odjel o 23 kol méně než Verstappen a Hamilton. #F1Fakt