93 000 lidí posílá Alonsa zpět do F1

Fernando Alonso by se měl letos v srpnu zúčastnit odloženého závodu Indy 500. Nedávno přiznal, že zatím sám neví, co bude dál.
93 000 lidí posílá Alonsa zpět do F1

Fernando Alonso před pár dny vytvořil na Twitteru anketu, ve které mohli fanoušci hlasovat o tom, kde by měl podle jejich mínění závodit. Na výběr byly čtyři možnosti, které si Alonso už v minulosti vyzkoušel: F1, WEC, formule 1 a Dakar. 

Anketa s názvem „představme si..“ v pátek skončila, i když o výsledku bylo jasno už po pár desítkách minut hlasování a výsledky se v průběhu času příliš neměnily. Většina ze 113 020 fanoušků hlasovala pro formuli 1.

Budoucnost je podle Alonsa v mlze. Naznačil ale připravenost vrátit se do F1

Budoucnost je podle Alonsa v mlze. Naznačil ale připravenost vrátit se do F1

Otázkou je, zda Alonso fanoušky vyslyší. V posledních vyjádřeních naznačil, že o F1 uvažuje. Další otázkou pak je, kde by mohl Alonso závodit. V top týmech nejspíše místo nebude – snad jedině v případě konce Vettela u Ferrari. Plno bude nejspíše také u McLarenu. 

Výsledky (v procentech)

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Pokud se v Maďarsku letos pojede, tak bez diváků

15:34 | Alfa Romeo alias Sauber upravuje název týmu z Alfa Romeo Racing ORLEN na Alfa Romeo F1 Team ORLEN.
14:06 | Po socnetech koluje údajná fotografie nového ferrari s trikolorou a logem k 75. výročí. Jde ale jen o fanouškovský model. Více zde: odkaz (ale vypadá pěkně, to zase jo).
18. ledna | Mercedes představí svůj vůz 18. února.
17. ledna | Objevila se spekulace, že by Cyril Abiteboul mohl pracovat pro Red Bull. Měl by na starost motorové oddělení. Pikantní to možnost..