Alonso si vůz pro závod v Indy 500 vyzkouší poprvé 3. května

Nemám ho rád, ale přeju mu úspěch. Už proto že by to některým zdejším Wypatlancům zavřelo rypáky. Hlavně tomu, co umí zcela bezchybně napsat WC.

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

Sebastian Vettel KillaGorilla  |  21. 04. 2017 19:33

psal sem Alonzovi sms a říkal že to v Meklerenu hjundaj je.be ale potřebuje bakšiš aby si mohl postavit sochu věčí než ajfelovka nebo ta paní se zmrzlino co majoo v nůjorku tak to tam vydrží dokud ty japonce nevycucne až je koupí lada

V tom svym mauzoleu ma prazdnou polici ze INDY 500 tak potrebuje tam nahazet nejake ulomky z monopostu

a.k.a. Important, Moc široký do zákruty, Enzo Fiat, Drako | I am writing in pure Husákofština, cause lot of elite readers don't understand čobolácky asiatic language.

Villeneuve o Alonsovi a Indy 500: "Je to skvělý závod a Alonso dokazuje že je skutečným pilotem s velkou odvahou. Rozhodl se ten závod jet a v tom rozhodnutí má za sebou podporu, to je to na čem záleží a ostatní skeptické narážky k tomu jsou jen různé výmluvy."

#BelieveInMcLaren #BelieveInAlonso

Za sebe věřím v TOP 10 a i to by byl úspěch. TOP 5 by ukázala, že závody v USA jsou pro amatéry, když je jezdec z F1 zvládne bez větší přípravy. Na opak by to nešlo v žádném případě.

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

Sebastian Vettel KillaGorilla  |  21. 04. 2017 18:42

Jakoze sedne do auta vyhra indy tak takdlenc to nefungujee. Tam to vubec neni o jezdeni ale o premafce. Telefons sice ma urcity predpoklady ziskavat pozice po startu ale cely zavod to bude hodne tezky. Cely ucel je reklama a bouracka. Po bouracce si prinese papiry od americkeych doktoru a ty mu umozni vypovedat zmluvu v Mc Larenu - Manoru pro tezka zraneni. Pred koncem roku se zazracne uzdravi a v pristim roce nastoupi uz za Renault ...

a.k.a. Important, Moc široký do zákruty, Enzo Fiat, Drako | I am writing in pure Husákofština, cause lot of elite readers don't understand čobolácky asiatic language.

Vse bylo dohodnuto. Jenson jakoze vodesel ale poctive posiloval, po 5 zavodech bude zpatky a dojezdi celou sezonu.

a.k.a. Important, Moc široký do zákruty, Enzo Fiat, Drako | I am writing in pure Husákofština, cause lot of elite readers don't understand čobolácky asiatic language.

Sergio Pérez FrancoisCEVERT  |  21. 04. 2017 12:21

I ten největší odpůrce Fernanda Alonsa musí uznat, že do tak nabitého závodního programu nemůže naskočit jen tak nějaké ořezavátko, ale fakt jezdec, co se nebojí a má pořádne závodnické koule, proto před Fernandem klobouk dolů. Docela by mne zajímal názor, koho jiného, než fundovaného Jacquese Villeneuvea, vítěze INDY500, třeba: hlavní rozdíl v působení sil a přetížení, jak reálné je za tak krátkou dobu se na vše připravit, co krční svaly a páteř,..jak se zachovat v kokpitu při těžším nárazu do zdi.....je toho strašně moc, co by Fanda motorsportu potřeboval ještě vědět,..
pro piškota007 to určitě bude velký zážitek mít nejoblíbenšjšího jezdce v startovním poli nejslavnějšího závodu, a odreagovat se tak od jeho současné doby temna v F1,..
P.S. Vím, že Ferda fandí Pažoutovi a já Powerovi a Satovi, ale na Alonsa jsem hodně zvědavý a přeji mu úspěch,..jj, už se těším na závod,..

Tak je jasné že pro mě, a nejen pro mě, to bude pořádnej zážitek Určitě se bude kvůli tomu na Indy 500 dívat i spousta diváků poprvé, no uvidíme jak to dopadne. Ono stačí když do něj někdo klepne nebo to Alonsovi někde ujede a bude to rychlé finito, ale třeba taky ne, že .....

#BelieveInMcLaren #BelieveInAlonso

Sergio Pérez FrancoisCEVERT  |  21. 04. 2017 12:43

..výkonnost vozů bude,.krom štěstí také alfou a omegou, Letos se Hondě v INDY... daří, takže tady by to klapnout mohlo. Jak už jsem psal, chtělo by to ještě nějaké informace k vlastnímu závodu, třeba jestli bude mít a kdo by byl "navigátorem z věže" tak jak to mají v Nascar. s postupem času se určitě vše ještě dozvíme,..

Stratégem Alonsa bude Michael Andretti a závodním inženýrem Eric Bretzman.
Andretti vloni pracoval na strategii syna Marca. V Indy 500 slavil úspěch v roce 2014, kdy vyhrál závod Ryan Hunter-Reay.
Bretzman spolupracoval například se Scottem Dixonem v době, kdy získal první ze svých tří titulů a na jeho vítězství v Indy 500 v roce 2008. Více na: https://f1sport.auto.cz/clanek/zacalo-to-jako-vti...

.... jinak by měl mít kolem sebe i pár lidí přímo z McLarenu.

#BelieveInMcLaren #BelieveInAlonso

Sergio Pérez FrancoisCEVERT  |  21. 04. 2017 14:16

taký krátký čas na přípravu, tady se skutečně odrazí jeho talent...uvidime..

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Přidám reakci Rossiho ohledně účasti Alonsa v Indy 500
Valentino Rossi: „Bylo to překvapení, protože je zvláštní, že Alonso nebude závodit v Monaku, ale myslím si, že je nyní situace v autech těžká a chce vyzkoušet něco jiného. Bude velmi zajímavé poznat jeho potenciál v Indy, protože je to úplně jiný svět, zejména když závodíte na oválu. V minulosti jsem jednou jel Nascar a bylo to velmi zajímavé a pochopíte, že je to úplně jiné než na normální trati. Myslím, že to bude velká výzva a velmi zajímavé na sledování.

#BelieveInMcLaren #BelieveInAlonso

Nechápu, proč to všichni nazývají "zvláštní". Alonso Monako dvakrát vyhrál, jakou má motivaci tam s letošním autem bojovat o 12. místo?
Zvláštní je, že do toho jde McLaren, na rozhodnutí Alonsa nic zvláštního nevidím.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

...ale pokud McLaren chce, aby s nimi Alonso prodloužil na příští rok, tak chápu i to, že mu vycházejí vstříc tam, kde to za běžné pokládat nelze.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

Pierre Gasly Ferda.  |  21. 04. 2017 11:07

Naivní myšlenka.

Pierre Gasly Ferda.  |  21. 04. 2017 11:13

Honda bude ráda když Alonso s Prdgresesem dokončí sezónu.

Přesně tak, chce Alonsa i do budoucna a proto to vše je. Tady to dobře popsal Bulík https://www.motorsport.com/f1/news/mclaren-hints-at-...

#BelieveInMcLaren #BelieveInAlonso


1 2

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

14:12 | Podle Tombazise jsou změny pravidel pro předjíždění nutné, protože jinak by se situace dále zhoršovala.
21. května | Z prvního místa odstartuje v neděli do Indy 500 Ed Carpenter. Danica Patrick mimochodem 7.!
17. května | Formule E v další sezóně zavítá do Saúdské Arábie.
17. května | Pirelli pro GP Německa nominuje ultraměkké, měkké a střední pneumatiky. Superměkkou vynechá jako v Číně.
16. května | Carlos Sainz měl v závodě problém s tlakem paliva, přiznal Renault. S palivovým systémem měl v sobotu problém i Hu… odkaz

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink 11.00–12.30
2. trénink 15.00–16.30
Sobota 26. května 2018
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 27. května 2018
Závod 15.10