Alonso se na dovolené dostal do konfliktu s novináři

Pilot Ferrari Fernando Alonso si kvůli své popularitě jen těžko může při svých cestách užít klidu, což se nyní znovu potvrdilo.
Alonso se na dovolené dostal do konfliktu s novináři

Alonso se rozhodl strávit dovolenou se svojí ženou Raquel del Rosario na portugalském ostrově Porto Santo. Dopravil se na něj soukromým letadlem, ale při příletu ho čekalo nemilé překvapení v podobě zástupu fotografů.

Španěla neustálé fotografování rozčílilo a kamera ho zachytila, jak ostrovu vyhrožoval špatnou reklamou. "Jestli během následujících dní uvidím jediného fotografa nebo kameru, hned další den odsud odjedu a všem řeknu, že Porto Santo je katastrofální. OK? Takže nás, prosím, nechte na pokoji," uvedl.

Španělskému jezdci se tak ale nakonec dostalo ještě více publicity, protože záběry tohoto konfliktu okamžitě obletěly především portugalská a španělská média.

Další článek: V Austinu začaly stavební práce na novém okruhu

14:49 | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.
13:42 | Stále se řeší situace okolo Turecka, ve kterém se sice epidemická situace zlepšuje, ale platí přísné cestovní restrikce po návratu do Velké Británie. Ve hře je prohození závodu s Baku.
8. května | Podle Norrise mu Mazepin ovlivnil celou kvalifikaci. V Q1 musel nasadit druhou sadu pneumatik, v Q3 pak kvůli tomu jel první pokus na starých pneumatikách.
8. května | Poslední Nikita Mazepin dostal penalizaci 3 míst za zdržení Norrise v první části kvalifikace.