Alonso: Páté místo je malým dárečkem

Nardo F1  |  27. 07. 2015 19:15

Fernando znova predviedol výborný výkon a vyťažil maximum, ďakujeme!

vloPa19  |  27. 07. 2015 11:03

Alíku, srdečně blahopřeji za ten "malý dáreček" v podobě pátého místa, který je jistě důsledkem svědomité práce jak tvé, tak celého týmu!! Vybrečit si od vedení lepší motory je jistě TA velká výzva, na kterou jste před začátkem sezony tak těšili!!

WOOKING GO!!!

TomF458  |  27. 07. 2015 11:03

Za včerejší závod jsem ohromně štasten, neboď nám nabídl úplně vše, co se dalo.Ferrari ukázalo, že jde výkonnostně správným směrem a zasloužili si vyhrát double.Red Bull krásně zabojoval, možná někde tvrdě, ale fér.Velkou radost mám také z Fernanda a potažmo z celého McLaren-Honda. Je to pro ně velký úspěch a konečně měli bezproblémový závod. Jen tak dál a více takových závodů pro nás fanoušky.

Alonso včera sklidil úrodu za to jak profesionálně a příkladně se teď v McLarenu chová. Neremcá, je trpělivej, motivuje, stmeluje a myslím že háteři to jen špatně nesou V každém případě výkonnostně na tom nejsme dobře a s určitostí se dá říci jen to že Sauber je na tom definitivně ještě hůře. Ovšem také se dá říci že konečně můžeme závodit ve středu pole. Uvidíme slíbené pokroky Hondy a také věřím že když konečně takto spolehlivě budem dojíždět tak vývoj auta konečně nabere obrátky. 2 půlka sezóny bude lepší, ale pro rok 2016 je nutné aby ztrátu na čelo stáhli co nejvíce a spokojen budu se 1 sekundou na kolo, a to je těžká výzva. Snad se tak stane

#BelieveInAlonso

S-fan  |  27. 07. 2015 10:26

Uvidíme ve Spa a v Monze o té určitosti jak je na tom Sauber definitivně hůř. Radši se na to ani nedívej, mohlo by tě trefit, ty progresse.

Heleď já beru že fandíš Sauberu, a i když převážnou část komentářů věnuješ hejtování McLarenu a Alonsa nechci do Tebe kopat, ale Sauber jde očividně cestou dolů a McLaren nahoru. Sauber je zklamání a provalením jejich praktik s jezdci maj raketovej sestup. Spoléhat se jen na PU Ferrari a vzhlížet jen na okruhy kde to bude znát je spíše k pláči. No užij si SPA, tam se od McLarenu moc čekat nedá (i když doufám) ale já už ani tam Sauberu na body moc nevěřím.

#BelieveInAlonso

S-fan  |  27. 07. 2015 11:54

Jaké praktiky s jezdci máš na mysli ? To řekl podvodník Kolles a dál se k tomu už nikdo nevyjadřoval. Závodí dva jezdci, kteří byli oznámení před sezónou, nevidím problém. A to není jenom spolehání na motor or Ferrari, je to prostě boj proti Lotusu a Force India se superiorním motorem a proti Torro Rossu s podporou RB a Sauber je stejně schopný jezdit podobné časy jako tyto týmy, to ocením mnohem víc, než spoléhat na motor Mercedesu a šaškovat s loňským autem a vyjíždět sotva pár bodů. A mnohem radši nebudu číst žádné články, ale čekat na opravdovou práci, než na vyhrožování dominancí a přitom má auto problém objet jedno kolo (ano, myslím Hondu).

Alees  |  27. 07. 2015 08:47

AERO MINOR.
Ono svádět svinstva Alonsa* na Richtera je dost pubertácký. Každý máme svůj názor a náhled a nečteme jen tyto stránky.
Za toto může tedy stránka F1sports?:

Při Velké ceně Evropy 2003 pravdivě obvinili David Coulthard, tým McLaren a generální manažer Martin Whitmarsh Alonsa, že při závodě brzdil Coultharda.
Při druhém volném tréninku na Velké ceně Maďarska 2006 ohrozil na životě úmyslnou nebezpečnou jízdou Roberta Doornbose z Red Bullu. Stewardi potrestali Alonsa za nebezpečnou jízdu jednosekundouvou penalizací k jeho nejrychlejšímu kolu v kvalfikaci, kdy dále v průběhu sezóny v médiích opakovaně vystupoval proti vlastnímu týmu, neboť již měl podepsanou smlouvu s týmem McLaren.
Po incidentu z tréninku stejného závodu byl Michael Schumacher tázán, jestli Alonso zpomalil úmyslně a Schumacher ho tak předjel při červených vlajkách v tréninku. Schumacher odpověděl: „To jste řekl vy, já ne.“
Při Velké ceně Itálie 2006 Alonso blokoval Felipeho Massu při kvalifikaci, a byl odsunut o pět míst dozadu na startovním roštu.
Při kvalifikaci na Velkou cenu Maďarska 2007 zablokoval výjezd z boxu týmovému kolegovi, který tak nemohl zajet poslední měřené kolo, za což byl od FIA potrestán posunutím 5 míst na startovním roštu.
V roce 2007 se jako jezdec tymu McLaren aktivně podílel na špionáži s daty týmu Ferrari, a pří velké ceně Maďarska vydíral Rona Dennise s tím, že pokud nedostane lepší podmínky než jeho týmový kolega (stejné měl zajištěny), udá vlastní tým orgánům FIA, což mj. nakonec stejně udělal, kdy dále měl požadoval i sabotáž vozu Lewise Hamiltona, na kterého nestačil.
Při Velké ceně Singapuru 2008 tým Renault jehož byl Alonso členem, zinscenoval ve 14. kole po Alonsově zastávce v boxech nehodu týmové dvojky Nelsona Piqueta juniora, po níž vyjel na trať safety car. Alonso se díky tomu z původně patnáctého místa na startu dostal na první pozici a závod vyhrál.[3] Kdy dle tvrzení Nelsona Piqueta jr. o plánované havárii dopředu věděl, kdy stejný názor zastává mj. i jeho aktuální týmový kolega Felipe Massa.
V roce 2009 byl vůči novému vedení týmu Renault (dle tvrzení šéfa týmu Érica Boulliera) arogantní již od doby, kdy jednal o uzavření smlouvy s týmem Ferrari, a odmítl se podílet na vývoji vozu v průběhu sezóny.
V roce 2010, jako jezdec týmu Ferrari, lhal o použití týmové režie v jeho prospěch při Velké ceně Německa. Ačkoliv byla závažným způsobem porušena platná pravidla, k potrestání nedošlo, kdy se mj. v průběhu VC Německa dožadoval použití zakázané týmové režie v jeho prospěch.
Po projetí posledním kolem Velké ceny Abú Dhabí 2010 hrozil pěstí jezdci Vitaliji Petrovovi

Libbi  |  27. 07. 2015 08:56

Tak už i se vyzvracel ty lopato! Kolik lidí nechodí na tyto stránky jen kvůli takovým jako si ty. Jenom pruď dále, karma si tě najde.
A ten podnadpis, to je věc

Alees  |  27. 07. 2015 09:05

Karma si našla Alonsa*. Bacha na žilku, mrtvička je svinstvo.

aero minor  |  27. 07. 2015 08:59

"Vodpal šmejde"

Alees  |  27. 07. 2015 09:01

Jo jo, jdu se koupat a jezdit na skutr. Mějte se. Pravda bolí, já vím

TomJP  |  26. 07. 2015 22:34

Jako dlouholetý fan McL nemám Ala od roku 2007 moc rád. Ale nechápu zdejší zaslepence, kteří nevidí, že je stále extratřída. Stejně jako Vettel a Hamilton (i když ten to zrovna dnes moc neuřídil).

jak Dennis, tak Hamilton uznali, že v 2007 nebyla vina na jen Alonsově straně....
Jinak Alo měl vždy hodně haterů, většinou z řad "fanoušků" těch, co porazil - proto jsou momentálně nejsilnější hateři z řad Raikkonen ultras

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

TomJP  |  26. 07. 2015 23:33

Tehdy se střetla dvě velká Ega, oba hoši ještě nevyzrálí. Stálo je to titul. Kimi má neuvěřitelné fans. V McL byl fakt třída a jen nespolehlivost techniky ho stála titul. Ale v poslední době už to nějak není ono. Nakládal mu Alo a letos mu nakládá Seb.


1 2 3 4 5